Kripto Haberleri

Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Ocak’ta Fırlamaya Hazır!

Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Ocak’ta Fırlamaya Hazır!, kripto para takipçileri için Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Ocak’ta Fırlamaya Hazır! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Ocak’ta Fırlamaya Hazır! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Ocak’ta Fırlamaya Hazır!

İyi temellere sahip bir altcoin satın almak istiyorsanız, Youtube kanalı CryptoBusy, Ocak ayında büyük kazançlar gerçekleştirebileceğini düşündüğü 5 altcoin’i anlattı. Lakin listeye geçmeden önce, analistin yalnızca tahminde olduğunu ve her yatırımcının yatırımını kendi araştırması ışığında yapması gerektiğini belirtmek istedik.

Analistin listesindeki ilk altcoin, Ethereum (ETH) oldu

Analistin listesindekilerin ilki Ethereum (ETH) oldu. Ethereum, kendi kripto para birimi olan ETH’ye sahip, merkezi olmayan bir açık kaynaklı Blockchain sistemidir. ETH, diğer bir çok kripto para birimi için ve bunun bunun yanında merkezi olmayan akıllı anlaşmalerin yürütülmesi için bir platform olarak çalışır. Analiste göre ETH şu anda düşük bir fiyatta ve “5.000 dolara çıkması an meselesi”.  Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere ağın daha iyi olmasını sağlayan Ethereum 2.0’ın ilk sürümü ve çeşitli çözümlerin bu sene faaliyete geçmesi bekleniyor.

Analiste göre, ETH yıla 3.651 dolar civarında girdi ve çok fazla düşmedi. Stop-loss değerinin 3.377 dolar, breakeven noktasının ise 3.980 dolarda olduğunu düşünüyor. Fiyatın bu noktaları aşması durumunda 4.580 dolarlık hedefe ulaşmasını bekliyor.

2021’in dördüncü çeyreğine damga vurdu: The Sandbox

The Sandbox (SAND), listedeki ikinci aday. Sandbox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına izin veren Blockchain tabanlı bir sanal dünyadır. Sandbox, gelişen bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturur. Sandbox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar oluşturmasına ve satmasına izin veren Blockchain tabanlı bir sanal dünyadır.

SandBox şuan için 5.92 dolardan işlem görüyor. Analiste göre bir sonraki hedef 6.61 dolar civarında olacak. CryptoBusy, yatırımcıların bu çalışmada yüzde 13-20 içinde kazanç elde etme olanağı olduğuna inanıyor.

Üçüncü sırada Polkadot (DOT) yer alıyor

Analiste göre bahsedilmesi gereken üçüncü altcoin Polkadot (DOT). Polkadot, yalnızca tokenların değil, herhangi bir veri yahut varlık türünün zincirler arası aktarımını kolaylaştıran ve böylece Blockchain’lerin birbirleriyle birlikte çalışabilir olmasına izin veren, özel bir Blockchain ağını birbirine bağlayan ve güvence altına alan açık kaynaklı bir protokoldür. Polkadot, Web3 olarak da anılan merkezi olmayan bir Blockchain interneti için bir temel sağlamak üzere dizayn edilmiştır.

DOT 28.17 dolardan el değiştiriyor ve analiste göre hedefimiz 29.50 dolar civarında. Analistin ikinci hedefi ise 31,50 dolar. Bu hemen hemen yüzde 12-13’e varan bir kazanç manasına gelmektedir.

Popüler altcoin Solana (SOL) da analistin listesinde

Bahsedilen bir sonraki altcoin Solana (SOL) oldu. Solana, merkezi olmayan finans (DeFi) çözümleri sağlamak maksadıyla Blockchain teknolojisinin izinsiz doğasına dayanan, bi hayli işlevsel bir açık kaynak projesidir. Solano’nun fiyatı şu anda 178.47 dolar. CryptoBusy’e göre bir sonraki arz düzeysi 190 dolar – bu, bunun yanı sıra 182 dolar civarında bir başa baş (breakeven) düzeysi olan potansiyel bir düzeydir.

Son sırada Cardano (ADA) yer alıyor

En son, listede, Cardano (ADA) yer alıyor. Cardano, bir proof-of-stake (PoS) Blockchain’idir. ADA, şimdi 1.35 dolardan işlem görüyor. Analiste göre önümüzdeki aylarda ve özellikle bu ay, 2022’de kripto para için büyük potansiyelleri var. 1.33 dolar yahut 1.34 dolar civarında bir düzeyye düşerse daha yukarı çıkabileceğimizi gösteren bir formasyonu kırabileceğini düşünüyor. CryptoBusy’nin Cardano için bir sonraki hedefi 1.4 dolar, ikinci hedefi 1.5 dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu