Kripto Haberleri

Popüler Analist, Önerdiği 7 Altcoin’in İsmini Verdi!

Popüler Analist, Önerdiği 7 Altcoin’in İsmini Verdi!, kripto para takipçileri için Popüler Analist, Önerdiği 7 Altcoin’in İsmini Verdi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Popüler Analist, Önerdiği 7 Altcoin’in İsmini Verdi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Popüler Analist, Önerdiği 7 Altcoin’in İsmini Verdi!

Popüler bir Türk kripto para analisti, takipçilerine portföylerine aktarabilecekleri altcoin projelerinden bahsetti. Türk kripto para topluluğu aracılığıyla yaygın bir biçimde takip edilen analist, daha çok merkezi olmayan finans (DeFi) özelliği gösteren coin’lere dikkat çekti. Kriptosite.com olarak Crypto Kemal’in tavsiyelerini paylaşmak istedik…

Crypto Kemal, bu 7 altcoin projesine dikkat çekti

Crypto Kemal, dün öğlen saatleri civarında attığı bir tweet’te hemen hemen 554 bin takipçisine “yıllık yüzde 50-150 oranında” getirisi olan çok güzel projelerin olduğunu, bunları “1 stop miktarı kadar” portföye eklemeyi tavsiye ettiğini dile getirdi. Analist, elde ettiği kârın birazını mutlaka bu staking ve yield farming gibi merkeziyetsiz finans (DeFi) özelliği olan projelere yatırdığını dile getirdi. Crypto Kemal, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Ettiğim her kârın birazını mutlaka defi özelliği (stake-farm) olan potansiyeli güzel projelere atıyorum. Yıllık %50-150 aralığında getirisi olan  çok güzel projeler var. Bunlara portföyünüzden 1 stop miktarı kadar aktarmanızı öneririm.

Analistin dikkat çektiği coin’ler ise şu biçimde: Aurory (AURY), Pangolin (PNG), PfakateSwap (CAKE), Star Atlas (ATLAS) – Raydium (RAY) ve Serum (SRM) – USD Coin (USDC). Yazım sırasında Aurory (AURY) yüzde 0.9’luk bir düşüş ile 18.58 dolardan, Pangolin (PNG) yüzde 5’lik bir düşüş ile 1.87 dolardan, PfakateSwap (CAKE) yüzde 2.9’luk bir düşüş ile 19.12 dolardan, Star Atlas (ATLAS) yüzde 3.3’lük bir düşüş ile 0.17 dolardan, Raydium (RAY) yüzde 6.7’lik bir düşüş ile 11.51 dolardan ve Serum (SRM) yüzde 4.2’lik bir düşüş ile 7.21 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu