Kripto Haberleri

Popüler Analistten İddialı Tahmin: Bu 4 Altcoin, 10x Yapabilir!

Popüler Analistten İddialı Tahmin: Bu 4 Altcoin, 10x Yapabilir!, kripto para takipçileri için Popüler Analistten İddialı Tahmin: Bu 4 Altcoin, 10x Yapabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Popüler Analistten İddialı Tahmin: Bu 4 Altcoin, 10x Yapabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Popüler Analistten İddialı Tahmin: Bu 4 Altcoin, 10x Yapabilir!

Popüler kripto analisti Jason Pizzino, Polygon (MATIC) ve Curve (CRV) dahil olmak üzere dört altcoin projesinin bu sene 10 kat kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğunu dile getiriyor. Bu yazıda, Pizzino teknik analizlerine ve fiyat tahminlerine göz atıyoruz.

Analist, altcoin MATIC’in destek düzeysini doğruladı

Yeni bir Youtube yayınında Jason Pizzino, 254.00 abonesine Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) ATH düzeysi olan 2,92 dolardan devam eden geri çekilmesine rağmen hala bir boğa trendinde olduğunu dile getirdi. Analist giriş fırsatı arayanlar için uygun bulduğu teknik düzeyleri de paylaşıyor:

Fiyat düştüğü için kimse bundan bahsetmiyorsa, genelde bir pozisyona girmek için uygun süredir…Bundan dolayı hala bunu bir boğa piyasası olarak görüyorum. Yüzde elli fibonacci düzeysiyle hemen hemen 2.20 dolar.

Analistin listesindeki bir diğer altcoin, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim token’i olan CRV’dir. Pizzino, CRV’nin TVL’de 24 milyar doları aşabileceğini düşünüyor:

CRV, kilit toplam değerde (TVL) 24 milyar dolara ulaştı, piyasa değeri 2 milyar dolar. Bence bu iki değer içinde yakalama oyunu oynanacak.

Sırada, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın yönetim token’i olan Sushi (SUSHI) var. Pizzino’ya göre, Sushi’nin nispeten düşük piyasa değeri, onu üstel kazançlar elde edebilecek bir seviyeye getiriyor:

SUSHI, 2 milyar dolara tamamen seyreltilmiş 1 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Yani 10x için 10 milyar dolar makul görünüyor…

  • Pizzino, Sushi’nin şu anda geri çekildiğini ve giriş noktalarının 6 ile 7,50 dolar içinde olduğunu ekliyor.

Dördüncü altcoin, otomatik bir farming stratejisine güç veren merkezi olmayan bir finans platformu olan Yearn.Finance (YFI). Pizzino, YFI’nin temellerinin sağlam göründüğünü, teknik donanımlarin ise güç belirtileri gösterdiğini dile getiriyor:

TVL de iyi görünüyor: 1,4 milyar dolar piyasa değeri ile 5,7 milyar dolar…HL formları da görmeye başlıyoruz.

  • Kripto analisti, BTC altı haneli dönüm noktasına ulaşmadan önce YFI’nin 100.000 dolara eriştiğini gördüğünü ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu