Kripto Haberleri

Proje Mucidi Duyurdu: Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Yapabilir!

Proje Mucidi Duyurdu: Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Yapabilir!, kripto para takipçileri için Proje Mucidi Duyurdu: Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Yapabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Proje Mucidi Duyurdu: Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Yapabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Proje Mucidi Duyurdu: Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Yapabilir!

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson bugün altcoin projesi üzerinde 175’ten fazla projenin inşa edildiğini ve 2022’nin ilk çeyreğinin sonunda bir düzineden fazla projenin piyasaya sürüleceğini dile getirdi. Hoskinson’un yol haritası ışığında, analistlere göre ADA fiyatında açık bir ralli belirlenebilir. Daha önceki Youtube yayınlarında DeFi sektörüne değinen Hoskinson, yanlış bilgileri temizlemek için şu tweet’i paylaşıyor:

Doğru bilgilerin mevcut olmasını sağlamanın ne kadar olağanüstü derecede zor olduğunun tam ve örneği. Bugün 175’ten fazla projenin Cardano üzerine inşa edildiğini ve 1. çeyreğin sonunda bir düzineden fazla projenin başlatılacağını dile getirdim. Sonra Reddit’te hemen 1.çeyrekte 178’in tamamını iddia eden bir tartışma başladı.

Altcoin projesi düzenli bir DeFi sektörü oluşturmayı planlıyor

Reddit’te dolaşan yanlış bilgileri temizlemek için Cardano’nun kurucusu, yakın tarihli bir tweet’in yanında gelişmeleri açıklayan bir tablo paylaşımı yaptı. Şu anda Cardano, 1 Ocak’tan şimdiye kadar web sitesinde inşa edilen 178 projeyi kaydediyor. Daha önce Hoskinson, Colorado eyaletindeki evinden bir YouTube yayını sırasında merkezi olmayan finansın tuzaklarını vurgularken DeFi sektörünü düzeltme hedefini bildirmişti. Hoskinson, Cardano’nun düşük kaliteli uygulamaları ayıklamak için DeFi için belirli bir standartlar seti oluşturarak vurgulanan tuzakları düzeltebileceğini dile getiriyor.

  • Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere Cardano Vakfı, Eco-Age ve Save the Children STK’sı da dahil olmak üzere 13 mühim işbirliği başlattı.

Cardano (ADA) fiyat analizi

Cardano, Aralık ortasından bu yana bir ralli içinde 1.594 dolara ulaştı. ADA/USD kararlı bir biçimde yükseldi ve art arda altı gün yeşilde işlem gördü. Lakin bu, analist Tomiwabold Olajide’ye göre bir konsolidasyon ve ufak bir geri çekilme dönemini takip edebilir. Cardano, sonraki seanslarda yükseliş trendine devam edebilir. Analist kısa dönem için tahminlerini de paylaşıyor:

  • ADA, yazım sırasında 1.50 dolardan işlem görüyor.
  • Analiste 50 günlük MA’yı aştıktan sonra 1.80 dolara patlayıcı bir hamle başlatabilir.
  • Cardano kırılması, 1,50 dolarlık psikolojik düzeynin üzerindeki azalan trend çizgisi bariyerini kırmayı amaçlıyor
Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Yapabilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu