Gündem

PUBG’nin yeni oyunu “PUBG: New State” yayınlandı: İşte öne çıkan detaylar

PUBG’nin yeni oyunu “PUBG: New State” yayınlandı: İşte öne çıkan detaylar , ekonomi haberleri bölümümüzde PUBG’nin yeni oyunu “PUBG: New State” yayınlandı: İşte öne çıkan detaylar başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. PUBG’nin yeni oyunu “PUBG: New State” yayınlandı: İşte öne çıkan detaylar  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

PUBG’nin yeni oyunu “PUBG: New State” yayınlandı: İşte öne çıkan detaylar

PUBG'nin yeni oyunu 'PUBG: New State' yayınlandı: İşte öne çıkan detaylar

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini  PUBG’nin yapımcıları olan KRAFON’un yaptığı yeni PUBG oyunu PUBG: New State, geçtiğimiz nisan ayında ön kayıt toplamaya başlamıştı.

Kısa süre içinde 40 milyondan fazla ön kayıt toplamayı başaran PUBG New State, iOS ve Android cihazlar için yayınlandı.

PUBG: NEW STATE FRAGMAN

PUBG: New State olarak isimlendirilen oyun; yeni nesil silahlar, haritalar ve grafiklerle 2051 senesinde geçiyor ve kullanıcılara PUBG Mobile’dan daha üstün bir deneyim sunuyor.

PUBG Mobile’ın yeni sürümü PUBG: New State fragmanı

PUBG NEW STATE

Oyunun yayına giren sürümünde, dünyanın daha teknolojik bir hale dönüştürüldüğünü göze çarpıyor. Bunun yanı sıra, silahlarda gelişmiş holografik nişangahlar dışında fazla bir değişiklik yok.

PUBG’den tanıdığımız Erangel ve bu oyun için yeniden tasarlan Troi, PUBG: New State oyunundaki haritalar içinde yer alıyor.

PUBG MOBILE’DAN NE FARKI VAR

PUBG: New State, orijinal PUBG’ye göre oynanış yönünden ufak ama mühim değişikliklere sahip.

Misal verilecek olursa oyunda silahlar özelleştirilebiliyor, ölü takım dostları yeniden canlandırılabiliyor.

Gelen en mühim özellik ise, sizin düşmanınız olan oyuncularla ardından savaş halindeyken takım arkadaşı olabilmenizi sağlayan ‘Recruit System’ özelliği.

pubg: new state

PUBG: NEW STATE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Yaklaşık 1,5 GB boyuta sahip PUBG: New State’i oynamak isteyen Android kullanıcıları, en az 2 GB RAM ve Android 6’danyüksek bir işletim sistemine sahip olmak zorunda.

iOS kullanan bireylerin ise iOS 13.0/iPadOS 13.0 veya daha güncel bir işletim sistemine sahip bir telefon yahut tablet kullanması gerekiyor.

Başa dön tuşu