Kripto Haberleri

Ripple Kâhini Bu Altcoin’de İddialı: 10x Yapabilir!

Ripple Kâhini Bu Altcoin’de İddialı: 10x Yapabilir!, kripto para takipçileri için Ripple Kâhini Bu Altcoin’de İddialı: 10x Yapabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ripple Kâhini Bu Altcoin’de İddialı: 10x Yapabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ripple Kâhini Bu Altcoin’de İddialı: 10x Yapabilir!

Ünlü kripto analisti, muazzam bir güç gösterisi ile 10X yapabileceğini tahmin ettiği bir altcoin projesini açıklıyor. Yakından takip edilen usta analist Credible Crypto, sizin de okuyabileceğiniz isabetli tahminleri ile bilinmekte kripto alemde. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Bitcoin, DOGE, AVAX ve 7 Altcoin İçin Çarpıcı Tahmin Geldi!

Altcoin projesi için iddialı tahminler

Analist Credible Crypto, 285.600 Twitter takipçisine Ağustos ayında Convex Finance’e (CVX) başarılı bir giriş yaptıktan sonra, alakalı Curve DAO Token’ın (CRV) benzer bir koşuya devam etmeye hazır olduğunu dile getirdi. Credible diyor ki:

CVX’ten 10 katını çıkarmamız hemen hemen dört ay sürdü. Şimdi CRV’deki 10x’imizin zamanı geldi. 3 doların altındaki orijinal giriş, 3 ile 4 dolar içinde toplu olarak eklendi ve şimdi bir çok kez dile getirdiğim gibi, en azından döngü sonunda 40 doları planlıyor. Hadi alalım onu.

Elon Musk Etkisi Bu Altcoin'i Uçurdu: Yüzde 18.800 Yaptı!

Altcoin son haftalarda etkileyici bir seyir izliyor ve Ağustos başında 4 doların altındayken geçen Perşembe günü tüm zamanların en yüksek düzeysi olan 49 doların üzerine çıktı. Convex Finance, yerel token CVX’in stake, likidite madenciliği ve oylama için kullanıldığı Curve Finance‘in üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü. 22 Aralık’ta CRV’nin kısa vadede 5,50 doları aşması için beklentide olan bir tweet’in ardından Credible, bu fiyat hedefini tuttuktan sonra altcoin düzeltmesini görebileceğini ve olabileceken hemen desteğine geri dönebileceğini dile getirdi. Analist, “Hedef vuruldu. CRV muazzam bir güç gösteriyor fakat bir geri çekilme göreceksek, olabileceken bu bölgeden olacaktır. Elbette bir atılım yapmayı çok isterim, 4.60 dolar bölgesine bakarsak” ifadelerini kullandı.

Image

CRV’nin fiyatı yazı yazılırken %4.39 düşüşle 5.49 dolara düştü. Altcoin, büyük bir artış yaşadıktan sonra Cuma günü aylık en yüksek düzeysi 5,85 dolara ulaştı ve iki haftadan kısa bir sürede 3,32 dolardan %76 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu