Kripto Haberleri

Ripple Kâhini: XRP ve Bu 2 Altcoin’de Uçak Kaçmak Üzere!

Ripple Kâhini: XRP ve Bu 2 Altcoin’de Uçak Kaçmak Üzere!, kripto para takipçileri için Ripple Kâhini: XRP ve Bu 2 Altcoin’de Uçak Kaçmak Üzere! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ripple Kâhini: XRP ve Bu 2 Altcoin’de Uçak Kaçmak Üzere! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ripple Kâhini: XRP ve Bu 2 Altcoin’de Uçak Kaçmak Üzere!

Popüler bir kripto traderı ve analisti, XRP’nin yükseliş eğiliminde olduğunu söylerken radarındaki iki altcoin’i de vurguladı. Credible Crypto isimli bu analist, XRP’ye yönelik önceki tahminleriyle “Ripple kâhini” olarak gündeme geliyor.

Ripple kâhini: XRP yükselişe hazır

Sektörde Credible olarak anılan trader, 243.400 Twitter takipçisine kripto para birimi XRP’nin Bitcoin (XRP/BTC) karşısında yükselmeye hazır göründüğünü dile getiriyor. Analist, yalnızca şu iki kelimeyle bu düşüncesini açıkladı: “Boğa. XRP”

Kaynak: Credible/Twitter

Kripto analisti, XRP/BTC’nin grafiğini paylaşıyor ve paritenin 2.54 dolar değerindeki 0.000055 BTC’ye yükselmeye hazır olduğunu gösterdiğini dile getiriyor. Eğer bu düzeyye ulaşılırsa, XRP, mevcut 0,000021 BTC’lik (0,89 dolar) değerinden yüzde 160’ın üzerinde yükselmiş olacak.

Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere Credible Crypto’nun XRP tahminleri özellikle gözleri üstüne topluyor çünkü analist, önceden XRP’nin 0.20 dolar ve üzerine çıkmadan önce 0.168 dolara düşeceğini söylemiş ve bilmişti. Ayrıca Mart ayında, sağlıklı bir düzeltme yaşanmasının ardından XRP’nin oldukça önemli yükseliş yaşayacağını belirtmişti – XRP, o sırada 0.50 dolardan el değiştiriyordu ve Nisan ayında 1.5 doların üzerine çıktı.

Altcoin Kâhini “Destansı ADA, BTC ve Altcoin” Tahminlerini Açıkladı!

Analist, CAKE ve CRV’ye gözleri üstüne topluyor

Kripto stratejisti, merkezi olmayan finans (DeFi) veri şifrketi Coin98 Analytics’ten, CRV’nin şimdiye kadar 13,2 milyar dolardan fazla olan toplam kilitli değere (TVL) ulaştığına dair bilgileri paylaşımı yaptı. CAKE, aynı zaman diliminde TVL yönünden  4.74 milyar dolar ile üçüncü sırada yer alıyor. Trader, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Birçok insan CRV (ve bundan dolayı CVX) ve CAKE’i göz ardı ediyor. Ben etmiyorum. Son bir iki aydır bu üçüne yükleniyorum. Uçağa binmek için daha çok zaman var ama durum çok daha uzun sürmeyecek.

Kripto traderı bunun bunun yanında Bitcoin (BTC) ile ilgili da yorumda bulundu. Bitcoin yakın vadede değişirken altcoin’lerin uçmasını bekliyor ve Bitcoin dominasyon tablosunun tüm zamanların en düşük düzeylerine ineceğini düşünüyor. “BTC’nin önümüzdeki haftalarda/aylarda altcoin’lerin artmasıne izin vereceğine ve BTC hakimiyetini tüm zamanların en düşük düzeylerine göndereceğine inanıyorum,” ifadelerini kullandı ve yukarıdaki hakimiyet grafiğini paylaşımı yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu