Kripto Haberleri

Ripple Yatırımcıları Dikkat: Milyarlarca XRP’nin Kilidi Açıldı!

Ripple Yatırımcıları Dikkat: Milyarlarca XRP’nin Kilidi Açıldı!, kripto para takipçileri için Ripple Yatırımcıları Dikkat: Milyarlarca XRP’nin Kilidi Açıldı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Ripple Yatırımcıları Dikkat: Milyarlarca XRP’nin Kilidi Açıldı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Ripple Yatırımcıları Dikkat: Milyarlarca XRP’nin Kilidi Açıldı!

2022 başlarken Ripple, 1 milyar XRP‘yi serbest bıraktı. 2022 başladığında, Ripple teknoloji devi, düzenli programlanmış fon transferlerinin bir parçası olarak bir milyar XRP tokeni daha paylaşımı yaptı. Whale Alert, hemen hemen on saat önce, 1 Ocak 2022’de Ripple teknoloji devi, bir milyar XRP tokenini serbest bırakmak için girişime başladığını açıkladı. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

2022'de İzlenecek 5 Metaverse Coin Projesi

Ripple bir milyar XRP’nin kilidini açıyor

Bu, her ayın ilk günü yapılan olağan bir işlem. Son birkaç senedir, bu sürümler, her biri 500 milyon token taşıyan iki işlemde yapıldı. 2017’den beri otomatik olarak yapılagelmiştir. Plan, kademeli olarak 55 milyar XRP’yi taşımaktı, bundan dolayı bu aylık transferlerin bu sene bitmesi olabilecek. Kural olarak, Ripple ardından 800 milyon yahut 900 milyonu emanete geri koyar, geri kalanını operasyonel giderlerini karşılamak, üyelerine ve diğer finansal kurumlara göndermek ve bunun bunun yanında XRP’yi kripto borsalarına göndererek kripto paranın likiditesini desteklemek için kullanır. Genel olarak, serbest bırakılan bir milyar XRP, itibari para olarak 835.140.718 dolara eşittir. Bu serbest bırakmalar dört yıl önce başladığında, XRP topluluğundaki bir çok kişi XRP fiyatını aşağı çekeceklerinden korktu ve hatta Change.org’da Ripple’ın kripto paraların kilidini açmayı durdurmasını talep etmek için bir imza kampanyası başlattı. Bunun yanında, bunun fiyatı hiç etkilemediği yaşandı.

XRPbillion2022

Yaklaşık on dört saat önce, Whale Alert bunun bunun yanında her biri yirmi milyon token taşıyan iki XRP transferi tespit etti. İlki, Ripple aracılığıyla Filipinler’deki ODL platformuna ekstra cüzdanlarından biri aracılığıyla yapıldı. Bu genelde XRP’yi harici cüzdanlara göndermek için kullanılır. İkinci transferle birlikte ABD merkezli Bittrex borsası, yirmi milyon XRP’yi Bitstamp ticaret platformuna kaydırdı.

Bu yazı itibariyle, 8. sıradaki kripto para birimi XRP, 1 dolar düzeysinin üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor, fakat şu ana kadar 0,84 dolar aralığında kalıyor.

Veriler Açıklandı: Ripple 491 Milyon Dolarlık XRP Sattı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu