Gündem

Rize Valisi Kemal Çeber’den öğrencilere ziyaret

Rize Valisi Kemal Çeber’den öğrencilere ziyaret , ekonomi haberleri bölümümüzde Rize Valisi Kemal Çeber’den öğrencilere ziyaret başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Rize Valisi Kemal Çeber’den öğrencilere ziyaret  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Rize Valisi Kemal Çeber’den öğrencilere ziyaret

Rize Valisi Kemal Çeber'den öğrencilere ziyaret

Rize şehir merkezinde eğitim veren Şevket Yardımcı İlkokulu’ndaki 3-B sınıfında başkanlık seçimi yapıldı.

Başkanlığa aday olan Fatıma Minel Karaoğlu, dostlarına seçilmesi halinde Vali Kemal Çeber’in sınıflarını ziyaret etmesini sağlayacağını dile getirdi.

VALİ SINIFI ZİYARET ETTİ

Seçimi kazanan kızının vaadini öğrenen baba Cemil Karaoğlu, Valilik yetkililerini arayarak yardım istedi.

Konunun iletildiği Vali Çeber, İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen ile gittiği okulda, 3-B sınıfını ziyaret etti, seçimi kazanan Fatıma Minel Karaoğlu’nu kutladı.

Rize Valisi Kemal Çeber’den öğrencilere ziyaret VİDEO

Rize Valisi Kemal Çeber den öğrencilere ziyaret #1

VALİYE TEŞEKKÜR ETTİ

Karaoğlu, “Başkan olmak için dostlarıma söz verdim. Sizi çağırmak istedim. Verdiğim sözümü tutmama yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.” dedi.

Bunun üzerine Çeber, “Ben size teşekkür ederim.” ifadesini tercih ederek, verilen vaadi duyunca sınıfa uğramaya karar verdiğini dile getirdi.

Vali Kemal Çeber’in, “‘Valiyi getireceğim.’ derken içinden ne geçti?” sorusuna Karaoğlu, “Arkadaşlarımı mutlu etmek için dile getirdim.” yanıtını verdi.

Rize Valisi Kemal Çeber den öğrencilere ziyaret #2

“ÇOK MUTLU OLDUM”

Çeber, kendisinin de şehir idare ettiğini, meslektaş olduklarını altını çizerek, “Çok mutlu oldum. Çocukların mutlu olmasından, amacın hasıl olmasından.” diye konuştu.

Fatıma Minel Karaoğlu’na başkan seçilmesinden dolayı armağan veren Çeber’in getirdiği pasta da kesilerek öğrencilere dağıtıldı.

Bunun yanı sıra Vali Çeber, sınıfları dolaşırken ulaştırma görevlisine, arzu eden öğrencileri makam aracına bindirmesi talimatını verdi.

Valilik makam aracıyla okul bahçesinde gezdirilen öğrenciler, keyifli anlar yaşadı.

Vali Çeber, ziyaret ettiği diğer sınıflardaki öğrencilere de Milli Eğitim Bakanlığınca gönderilen kaynak kitapları dağıttı.

Rize Valisi Kemal Çeber den öğrencilere ziyaret #3

Rize Valisi Kemal Çeber den öğrencilere ziyaret #4

Rize Valisi Kemal Çeber den öğrencilere ziyaret #5

Rize Valisi Kemal Çeber den öğrencilere ziyaret #6

Başa dön tuşu