Kripto Haberleri

Robinhood COO’sundan Shiba Inu açıklaması

Robinhood COO’sundan Shiba Inu açıklaması, kripto para haberleri bölümümüzde Robinhood COO’sundan Shiba Inu açıklaması başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Robinhood COO’sundan Shiba Inu açıklaması ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Robinhood COO’sundan Shiba Inu açıklaması

Önde gelen meme coin’lerden Shiba Inu, Robinhood COO’su Christine Brown’dan gelen açıklamalarla birlikte yeniden heyecanlandı. Zira Shiba Inu topluluğu uzun süredir popüler kripto para biriminin ileri gelen varlık alım satım platformlarından Robinhood’da listelenmesini bekliyordu. Shiba Army bunun için ChangeOrg üzerinden bir imza kampanyası dahi başlattı. Shiba Inu’nun ChangeOrg üzerindeki kampanyası kısa bir zaman zarfında yarım milyon kişi aracılığıyla imzalandı.

Bunun yanı sıra Robinhood COO’su Christine Brown’dan gelen açıklamalar ardından Shiba Inu topluluğunda umutlar iyiden iyiye arttı. Crypto Goes Mainstream etkinliğindeki konuşmasında Brown, Shiba Inu’dan övgü dolu sözlerle bahsetti. Bunun yanı sıra Robinhood COO’su Christine Brown, platformun SHIB’i listeleyip listelemeyeceği ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Brown’un açıklamalarından bir kesit şu biçimde:

“Bizimle gerçekten ilişki kuruyorlar ve gerçekten ne istediklerini bize bildiriyorlar. Son birkaç ay içinde popülerliğini iyiden iyiye arttıran Shiba ınu bu bağlamda çok büyük bir topluluğa ulaştı.”

SHIB, CoinMarketCap verilerine göre en kıymetli 11. Kripto para ve haberimizin hazırlandığı sırada 0,000004883 dolardan işlem görüyordu.

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu