Ethereum Haberleri

Robinhood rakibi Public, 10 yeni kripto para listeledi

Robinhood rakibi Public, 10 yeni kripto para listeledi, kripto haberleri bölümümüzde Robinhood rakibi Public, 10 yeni kripto para listeledi başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Robinhood rakibi Public, 10 yeni kripto para listeledi ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Robinhood rakibi Public, 10 yeni kripto para listeledi

ABD’de popüler hisse senedi ve kripto para alım satım uygulaması Robinhood, yeni kripto para listeleme hususunda çekimser kalırken rakip platform Public.com ise daha cesur adımlar atıyor.

Public, bugün yaptığı açıklama ile 10 yeni kripto para listelediğini açıkladı. Bunlar; Solana (SOL), Terra (LUNA), Uniswap (UNI), Avalanche (AVAX), Chainlink (LINK), Polygon (MATIC), Algorand (ALGO), SushiSwap (SUSHI), Basic Attention Token (BAT), Ren (REN) olarak sıralandı.

Böylelikle, Public.com’da bulunan kripto paraların sayısı 21’e çıktı. Robinhood’da ise 7 kripto para yer alıyor.

Public.com, kripto para işlemleri sunma kararını Ekim ayında almıştı. İlk etapta 10 kripto para listelenirken bu sayı kısa bir sürede 21’e çıkarıldı.

Robinhood tarafında ise platformun Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyip listelemeyeceği merakla bekleniyor. Halihazırda Dogecoin’i listeleyen Robinhood’a SHIB’e de listelemesine dönük yoğun bir baskı var. Shiba Inu yatırımcıları, bunun için Change.org üzerinde bir kampanya başlatmıştı ve kampanya, bir önceki günlerde 500 bin imzayı aştı. Robinhood CEO’su Vlad Tenev, şirketin finansal sonuçlarının açıklanmasının ardından yapılan konferans görüşmesinde yeni bir kripto para listelemeden önce daha fazla yasal netlik ihtiyacı olduğunu söylemişti. Robinhood’un operasyon yöneticisi Christine Brown ise dün katıldığı bir yayında Shiba Inu’yu listeleme hususunda aceleci davranmak istemediklerini vurguladı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu