Kripto Haberleri

Robinhood’un kripto cüzdanı Ocak’ta Beta’ya geçiyor

Robinhood’un kripto cüzdanı Ocak’ta Beta’ya geçiyor, kripto para haberleri bölümümüzde Robinhood’un kripto cüzdanı Ocak’ta Beta’ya geçiyor başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Robinhood’un kripto cüzdanı Ocak’ta Beta’ya geçiyor ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Robinhood’un kripto cüzdanı Ocak’ta Beta’ya geçiyor

Kripto para borsası Robinhood, kripto cüzdanının alfa testleriyle ince ayarları bitirdi. Her şey planlandığı gibi giderse kullanıcılar, Ocak ayıyla birlikte beta sürümü test etmeye ekranlara gelecek.

Robinhood Kripto Cüzdanı için Sıra Beta Testinde

Robinhood yaptığı bilgilendirmede, beta sürümün Ocak ayında piyasaya sürüleceğini resmi olarak açıkladı. Ekim ayında alfa testleriyle birlikte yapılan son ayarlamalardan sonra sıra beta sürüme geldi.

Robinhood yöneticisi Christine Brown konuyla alakalı attığı tweette şunları dile getirdi:

Güle güle Alfa, Herkese Merhabalar Beta!

Alfa programımız bittiğinden beri, geri bildirimleri ve bulguları gözden geçiriyoruz. Başlıca maddeler şunlardan oluşmaktadır:

  • Robinhood deneyimini sürdürün
  • Daha fazla eğitim
  • Gas fiyatları hususunda ek netlik
  • Güvenlik”

Tweetin orijinalini aşağıda bulacaksınızdır:

twitterwidget{float:none !important;margin:0 auto !important;}

Robinhood, alfa testleri sırasında ilk Dogecoin transferini de harici bir cüzdana yaptığını açıkladı. Kullanıcılar; alfayı yazılım test aşaması, betayı ise yazılım geliştirme aşaması olarak düşünebilir.

En son Brown, alfa programında, 30 günden daha kısa bir sürede 1 milyon bekleme listesi kaydı oluştuğunu dile getirdi. Şu anda ise bunun 1,6 milyon civarında olduğu söylendi.

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu