Ethereum Haberleri

Rothschild Investment, 4.75 Milyon Dolarlık Grayscale Ethereum (ETH) Trust Hisse Senedi Satın Aldı

Rothschild Investment, 4.75 Milyon Dolarlık Grayscale Ethereum (ETH) Trust Hisse Senedi Satın Aldı, ile alakalı tüm detayları siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Rothschild Investment, 4.75 Milyon Dolarlık Grayscale Ethereum (ETH) Trust Hisse Senedi Satın Aldı detayları haberimizin ayrıntısında.

Rothschild Investment, 4.75 Milyon Dolarlık Grayscale Ethereum (ETH) Trust Hisse Senedi Satın Aldı

Dünyaca ünlü varlık yöneticisi Rothschild Investment, Grayscale Ethereum (ETH) Trust ürününden satın alarak portföyünü genişletti.

Varlık yöneticisi Rothschild Investment Corp, 4,75 milyon dolar değerinde Grayscale Ethereum Trust’tan 265.302 hisse satın aldı. Şirket bunun bunun yanında, SEC’e verilen bilgiye göre ek olarak Grayscale Bitcoin (BTC) Trust ürününden de 8.000 hisse satın aldı. Şirketin önceden de 38.346 GBTC hissesi yer alıyordu.

Düşündüğünüz Rohschild Değil

Rothschild Investment Corp’un Rothschild ailesiyle hiçbir ilgisi yok, fakat toplumdaki birden fazla kişi bu konuyu yanlış biliyor. Kurucu üyeler Monroe Rothschild ve kayınbiraderi Samuel Karger, şirketin aslen Frankfurtlu zengin hanedanla hiçbir ilişkisi olmadığını dile getirdi. 1995’te New York Times, iki aile içindeki değişiklikları açıklığa kavuşturan bir makale paylaşımı yaptı.

Rothschild Investment Corp, Chicago’da 1908 senesinde kuruldu. Firmanın portföyünde 1.2 milyar doların üzerine bir para yer alıyor. Şirket kripto varlıklara yaptığı yatırımlarla da tanınıyor.

Başa dön tuşu