Gündem

Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok 3 Ocak 2022 Pazartesi? Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman başlayacak?

Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok 3 Ocak 2022 Pazartesi? Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman ekranlara gelecek?, gündemdeki haberler bölümümüzde Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok 3 Ocak 2022 Pazartesi? Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman ekranlara gelecek? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok 3 Ocak 2022 Pazartesi? Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman ekranlara gelecek? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok 3 Ocak 2022 Pazartesi? Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman ekranlara gelecek?

Seda Sayan’ın müthiş sunumuyla Star TV seyircisine keyifli anlar yaşatan program Sabahın Sultanı Seda Sayan 3 Ocak 2022 Pazartesi günü saat 09.45’te başlayacağı söylenmesine rağmen bugün ekranlarda göremeyen seyirciler neden başlamadığını merak etti. Biz de bunun üzerine Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok? Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman ekranlara gelecek? Sorularının yanıtı haberimizin detay kısmında…

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN NEDEN YOK?

Uzun bir aradan sonra tekrar sabah programı sunan ekranların bi hayli beğeni alan isimlerinden olan Seda Sayan’ın programının bugün ekrana gelmemesi seyirciyi meraklandırdı.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre programa kısa bir sağlık arası verildiği açıklamaldu. İşte o açıklama;

“Değerli seyircilerimiz, hafta içi her gün yayına giren programımız Sabahın Sultanı Seda Sayan’a kısa bir sağlık arası veriyoruz!

Canlı yayınımız çok kısa bir süre sonra kaldığı yerden devam edecek…”

SABAHIN SULTANI SEDA SAYAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

3 Ocak Pazartesi günü sağlık problemi bundan dolayı yayınlanmayan programın ne zaman ekrana geleceği halen kesinleşmedi…

Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok 3 Ocak 2022 Pazartesi? Sabahın Sultanı Seda Sayan ne zaman ekranlara gelecek?

Başa dön tuşu