Gündem

Samsung, 45W hızlı şarj cihazını geri getiriyor

Samsung, 45W bi hayli hızlı şarj cihazını geri getiriyor , ekonomi haberleri bölümümüzde Samsung, 45W bi hayli hızlı şarj cihazını geri getiriyor başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Samsung, 45W bi hayli hızlı şarj cihazını geri getiriyor  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Samsung, 45W bi hayli hızlı şarj cihazını geri getiriyor

Samsung, 45W hızlı şarj cihazını geri getiriyor

Samsung, 45W bi hayli hızlı şarj özelliğini ilk olarak Galaxy Note 10+ modeliyle kullanıcılara sunmuş, fakat beklentileri karşılayamamıştı.

Şirketin normal 25W şarj cihazından çok da bi hayli hızlı olmayan bu şarj adaptörü, ardından diğer modellerde kullanılmamıştı.

45W HIZLI ŞARJ GERİ GELİYOR

Samsung’un, Galaxy S22 serisi ile 45W şarj adaptörünü geri getirmesi bekleniyor. Şirketin yaklaşmakta olan 45W şarj cihazı, Galaxy S22’nin piyasaya sürülmesinden önce internete sızdı.

Sızıntı kaynağı Roland Quandt, 45W bi hayli hızlı şarj cihazının kutusunun resmini ve model numarasını (EP-T4510) paylaştı.

Kutu, şarj cihazını siyah formu ve birlikte verilen 1,8 m uzunluğundaki USB Type-C – USB Type-C kablosunu gösteriyor.

samsung

EP-T4510 45W şarj cihazının Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra’nın pilini yalnızca 30 dakikada 0’dan yüzde 70’e kadar şarj edebileceği bilgisi yer alıyor. Lakin bu hususta kesin bir şey söylemek için Samsung’un resmi verileri açıklamasını beklemek zorundayız.

Aslına bakacak olursak, 45W bi hayli hızlı şarj teknolojisi günümüzde çok da büyük bir yenilik değil. Çünkü Samsung’un bu pazardaki rakipleri, 120W kadar yüksek bi hayli hızlı

Hatta çoğu Çinli marka, bu ultra bi hayli hızlı şarj cihazlarını telefonlarıyla birlikte sunuyor. Bunun yanı sıra Samsung, yüksek kaliteli telefonlarıyla birlikte artık kutuya şarj adaptörü koymuyor.

Başa dön tuşu