Gündem

Samsung Galaxy S23 modellerinin fotoğrafları sızdırıldı

Samsung Galaxy S23 modellerinin fotoğrafları sızdırıldı , ekonomi haberleri bölümümüzde Samsung Galaxy S23 modellerinin fotoğrafları sızdırıldı başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Samsung Galaxy S23 modellerinin fotoğrafları sızdırıldı  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Samsung Galaxy S23 modellerinin fotoğrafları sızdırıldı

Samsung Galaxy S23 modellerinin fotoğrafları sızdırıldı

Gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmesi beklenen Samsung’un bir sonraki amiral gemisi mobil cihazu Galaxy S23 ile ilgili detaylar netleşmeye başladı.

Samsung, Galaxy Unpacked 2023 etkinliğinin 1 Şubat tarihinde düzenleneceğini açıkladı. Samsung’un, bu etkinliği ocak ayının başlarında yapması planlanıyordu.

Şirketin üst düzey kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2, 2 Şubat ila 8 Şubat içinde ön sipariş veren bireylere ücretsiz olarak S23 serisinin yanında verilecek.

Samsung Galaxy S23 böyle görünecek

Samsung’un 2023’ün amiral gemisi Galaxy S23 serisinin resmi basın görselleri yaşandı. Telefonlarda kamera çerçevesinin olmaması dikkat çekti.

samsung

Samsung Galaxy S23 fiyat aralıkları

Tanıtım tarihi yaklaştıkça, telefonların fiyat aralıkları ile alakalı bilgiler de gelmeye başladı. Samsung’un Galaxy S23 modellerinin fiyat aralıkları ile ilgili kararsız bir tutum sergilediğini söyleyen analistler, telefonların olabilecek fiyat aralıklarını şu biçimde açıkladı:

  • Samsung Galaxy S23: 799 dolar
  • Samsung Galaxy S23 Plus: 899 dolar
  • Samsung Galaxy S23 Ultra: 1199 dolar

Tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla, Samsung Galaxy S23 modelleri ile alakalı daha fazla ayrıntının ortaya çıkması bekleniyor.

Galaxy S23 ve S23 Plus

samsung

Galaxy S23 Ultra

samsung

Başa dön tuşu