Gündem

Samsung’dan Apple’ın temizlik bezine gönderme

Samsung’dan Apple’ın temizlik bezine gönderme , ekonomi haberleri bölümümüzde Samsung’dan Apple’ın temizlik bezine gönderme başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Samsung’dan Apple’ın temizlik bezine gönderme  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Samsung’dan Apple’ın temizlik bezine gönderme

Samsung'dan Apple'ın temizlik bezine gönderme

Apple, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği Unleashed etkinliği ile yeni MacBook Pro, AirPods 3 ve şlrketin yeni çipleri M1 Pro ve M1 Max modellerini duyurmuştu.

ABD’li şirket, ardından Türkiye resmi sitesini yeniledi ve tanıtılan ürünlerin fiyat aralıklarını açıkladı. Bu ürünlerden belki de en dikkat çekici olanı ise tüm Apple cihazlarıyla uyumlu parlatma beziydi.

Yurt dışı fiyatı 19 dolar olan bu basit bez, ülkemizde 199 TL’ye satışa sunulunca, bir çok sosyal platform kullanıcısı yüksek fiyatlandırmadan dolayı Apple’ı eleştirdi.

SAMSUNG’DAN GÖNDERME

Güney Koreli Samsung, Almanya’daki Galaxy S20 sahiplerine ücretsiz temizlik bezleri vereceğini açıkladı ve Samsung’a gönderme yaptı.

Böylelikle Apple’ın yüksek bir fiyata sattığı bez, Galaxy S20 üyelerine ücretsiz olarak sunulacak.

aop

ELON MUSK DA ELEŞTİRMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Sosyal paylaşım platformu Twitter hesabından açıklama yapan Apple CEO’su Tim Cook, herkesi İstanbul’da açılan yeni Apple mağazasına davet etmişti.

Ünlü milyarder Elon Musk ise, Cook’un Tweet’ine yanıt vererek, “Gelsinler de bez mi görsünler?” demişti.

APPLE SATIŞLARDAN MEMNUN

Apple, dünya çapında parlatma bezinin satışlarından bi hayli tatmin. Şirket; yoğun talep sebebiyle, sipariş veren kullanıcıların teslimat sürelerini 10-12 haftaya kadar çıkarmak zorunda kaldı.

Başa dön tuşu