Gündem

! Samuray kılıçlı cani hakkında yeni gelişme!

Son dakika! Samuray kılıçlı cani ile ilgili yeni gelişme!, gündemdeki haberler bölümümüzde Son dakika! Samuray kılıçlı cani ile ilgili yeni gelişme! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Son dakika! Samuray kılıçlı cani ile ilgili yeni gelişme! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Son dakika! Samuray kılıçlı cani ile ilgili yeni gelişme!

Son dakika!  dün akşam psikolojik poblemleri olduğu öne sürülen Göktürk B. bilinmeyen bir nedenle elindeki samuray kılıcı ile Başak Cengiz’i (28) katletmişti. Katil  Can Göktuğ Boz, çıkarıldığı hakimlikçe ‘Tasarlayarak canavarca hisle yahut eziyet çektirerek öldürme’ suçundan tutuklandı.

Son dakika! Samuray kılıçlı cani ile ilgili yeni gelişme!

NE OLMUŞTU?

Alınan bilgilere göre olay dün akşam saatleri civarında  Barbaros Mahallesi’nde bulunan bir sitede yaşandı. Psikolojik poblemleri olduğu öne sürülen Göktürk B. bilinmeyen bir nedenle elindeki samuray kılıcı ile Başak Cengiz’i (28) yaraladı. Aldığı darbeler sonucu ağır yaralanan kadın, olayı görenlerin ihbarı sonucu gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Hastaneden yapılan müdahalelere rağmen genç kadın yaşamını yitirdi. Polis olayın ardından Göktürk B.’yi gözaltına alarak Gayrettepe’deki Asayiş Şube Müdürlüğüne götürdü. 

Şüphelinin önceden psikolojik tedavi gördüğü bildirildi.

Zanlının sorgusunda,” “Ben evden çıkarken birini öldürmeye planladım, hayata karşı bazı kuşkularım vardı. Erkeği öldürmedim çünkü o direnebilirdi, sonra düşündüm ki kadın direnemez o yüzden onu öldürdüm ama pişmanım” dediği bilgisine ulaşıldı.

Zanlının ifadesi, geçtiğimiz senelerda canice katledilen Ceren Özdemir’in katilinin verdiği ifade ile benzetildi.

Başa dön tuşu