Kripto Haberleri

Santiment Açıkladı: Bu 2 Altcoin, Alım Fırsatı Veriyor!

Santiment Açıkladı: Bu 2 Altcoin, Alım Fırsatı Veriyor!, kripto para takipçileri için Santiment Açıkladı: Bu 2 Altcoin, Alım Fırsatı Veriyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Santiment Açıkladı: Bu 2 Altcoin, Alım Fırsatı Veriyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Santiment Açıkladı: Bu 2 Altcoin, Alım Fırsatı Veriyor!

Kripto analitik şirketi Santiment yatay seyreden kripto piyasada, analizlerine göre yükseliş temellerine sahip iki altcoine dair öngörüde bulundu. Santiment’in verileri popüler altcoin projeleri olan SHIB ve Cardano’nun yatırımcılara alım fırsatı verdiğini gösteriyor. Açıklamalar Kriptosite.com‘da.

Cardano Tabanlı Bu Altcoin, 2 Ünlü Borsaya Giriyor!

 İki altcoin yatırımcıların dikkatine sunuldu

Santiment, analiz verilerine göre popüler iki altcoin olan SHIB ve ADA için pozitif sinyaller veriyor. Şirket bu iki coinin, alım satım ve getiri verilerine göre mühim fırsatlar sunmaya eğilimli olduğunu açıkladı. Bu duyuruya temel teşkil eden bir takım metrikler var şüphesiz. Santimentin kullandığı metriklerin başında MVRV metriği geliyor. On-chain analitik şifrketi Santiment, ölçümlerin ardından popüler meme token Shiba Inu ve Cardano’da satın alma sinyalleri yandığını açıkladı. Santimentin kullandığı MVRV ölçütü her hangi bir anda kripto parayı çevreleyen psikolojik durumun analizine dayanıyor. -%50, +%50 ve nötr gibi kategoriler içeren metrik fırsat alanlarını ve tehlikeli bölgeleri işaret edebilir.

Shiba Inu (SHIB)'dan Müjdeli Haber

2021 senesinin ikinci yarısında fırtınalar kopararak büyük bir çıkış yapan Shiba Inu son haftalarda sınırlı bir işlem aralığında sıkışıp kalmış görünüyor. Tecrübeli ve büyük kripto yatırımcıların genelde yatırım için coinleirn düzeltmeye uğradığı yahut konsolide olduğu dönemleri seçtiğini bilinmekte. Son zamanlarda balinaların hareketlerin izleyen analiz şirketi verileri şu sırlarda bazı balinaların mühim miktarda Shiba Inu tokeni aldığını ortaya koymakta. WhaleAlert ve IntotheBlock gibi balina takibinde bulunan gibi şirketlerin analizlerinden elde edilen veriler, SHIB için yükseliş eğilimi konusunu destekliyor mahiyette.

Bloomberg Uzmanı, Bu 2 Altcoin'i Seçti: Piyasayı Ele Geçiriyorlar!

Santiment’in işaret ettiği diğer altcoin Cardano’nun fiyatı, Eylül 2021’de ATH görmüştü (3.16 dolar). Bu değere ulaşmasında Alonzo hard forkunun etkisi yadsınamaz. Lakin o zamandan beri ADA düşüşler gördü. Bu düşüşler süreci birden çok analist aracılığıyla ayıların hakimiyeti olarak yorumlansa da, IntoTheBlock  başta olmak üzere bazı analiz şirketlerinin verilerine göre boğalar, hakimiyet karşılaşmasından galip çıkacağa benziyor.

Gizemli Analist Uyardı: Bu 2 Altcoin, Keskin Düzeltilebilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu