Kripto Haberleri

Santiment Duyurdu: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Devirdi!

Santiment Duyurdu: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Devirdi!, kripto para takipçileri için Santiment Duyurdu: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Devirdi! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Santiment Duyurdu: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Devirdi! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Santiment Duyurdu: Bu 3 Altcoin, Ethereum’u Devirdi!

Cardano, Kusama ve Polkadot, 2021’in en gelişmiş varlıkları olarak Ethereum’un önünde yer alıyor. Santiment verilerine göre, popüler altcoin projeleri Cardano, Kusama ve Polkadot, 2021’de Ethereum’un bunun yanında gelişmiş varlıklar listesinin başında yer alıyor. Açıklamalar Kriptosite.com‘da.

Cardano Mucidi Açıkladı: 2022'de ADA'yı Neler Bekliyor?

Ethereum’un rakibi altcoin projeleri

2021 yılı için halka açık Github bilgilerine dayalı toplu geliştirme etkinliğine göre ilk 20 proje listesinde Cardano, Kusama ve Polkadot, Ethereum’un önünde ilk 3 sırada yer aldı. Liste, Ethereum’u en gelişmiş 4. varlık ve Gnosis’i 5. varlık olarak sıraya koyuyor. Değerlendirmelere, Santiment aracılığıyla izlenen binlerce halka açık Github deposundaki geliştirme verilerinden ulaşıldı. “Saf” geliştirme faaliyetinin bunun yanında Santiment, “geliştirici ağları” ile ilgili daha kapsamlı iç görüler için herhangi bir projenin Github deposuna aktif katkıda bulunanların sayısını da izliyor.

AVG Dev Activity Contributors Count in 2021

Geliştirme faaliyetinin kısa vadeli piyasa eğilimleri üzerinde etkisi çok az olsa da, bir projenin uzun vadeli büyümesinin sağlıklı bir göstergesi olabilir. Ekibin uygulanabilir bir ürün oluşturmaya, detaylarını iyileştirmeye ve yükseltmeye ve uzun vadeli yol haritasına bağlı kalmaya aydan aya olan bağlılığını gösterir. Cardano, 2021’de en gelişmiş varlığın başında geliyor. Santiment Data’ya göre Cardano, toplu geliştirme faaliyetine göre ilk 20 proje listesinde en üst sırada yer alıyor. Cardano bunun bunun yanında, son 12 ayda Github deposuna günlük hemen hemen 53 katkıda bulunarak, aktif katkıda bulunanların miktarında en üst sırada yer aldı. IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun web sitesinde 1 Ocak’tan bugüne 178’den fazla projeye sahip olduğunu belirtiyor. Bu çeyrekte 13 proje başlatılırken, üçü dördüncü çeyrekte piyasaya sürülecek. 2022’ye bi hayli hızlı bir biçimde ilerleyen, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde lansman için 11 proje belirlendi.

Bu Altcoin, Polkadot Parachain Müzayedesini Kazandı: Fırladı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu