Kripto Haberleri

Santiment Uyardı: Balinalar Bu Altcoin’i Piyasaya Boşaltıyor!

Santiment Uyardı: Balinalar Bu Altcoin’i Piyasaya Boşaltıyor!, kripto para takipçileri için Santiment Uyardı: Balinalar Bu Altcoin’i Piyasaya Boşaltıyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Santiment Uyardı: Balinalar Bu Altcoin’i Piyasaya Boşaltıyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Santiment Uyardı: Balinalar Bu Altcoin’i Piyasaya Boşaltıyor!

Altcoin projesi Polygon’un (MATIC) fiyatı tüm zamanların en yüksek düzeylerine (ATH) yükselirken, kripto analitik şifrketi Santiment, on-chain etkinliğine ve sosyal ölçümlerine bakıyor.

“Balinalar altcoin biriktirmeyi bıraktı, boşaltmaya başladı”

Önde gelen Ethereum katman-2 ölçekleme çözümü olan Polygon, kazançlarının bir bölümünden vazgeçmeden önce Pazartesi günü bir noktada tüm zamanların en yüksek düzeysi olan 2,92 dolara yükseldi ve yazının yazıldığı sıralarda 2,46 dolardan işlem görüyor. Santiment, MATIC’in aktif adres metriğine bakıyor ve altcoin projesinin şu anda ‘uygun ağ etkinliğine’ sahip olduğunu not ediyor:

Günlük 8.000 aktif adres çok büyük. Muhtemelen Ethereum’daki en aktif kripto paraların ilk beşinde. Kesinlikle en fazla kullanılan kripto paralardan biri. Süper kuvvetli!

Altcoin

Analitik şifrketi bunun bunun yanında şu anda MATIC’te ‘kar alma’ olmadığını ve kripto varlığı için düşük döviz girişlerinin olduğunu dile getiriyor. MATIC’in sosyal hacmi, tüm zamanların en yüksek düzeysine yükselirken, sosyal ilgide bir artış görene kadar düşük kaldı. Santiment, balinaların son birkaç gün içinde MATIC biriktirmeyi bıraktığını belirtiyor ve değerlendirmesini şu biçimde bitiriyor:

Gördüğümüz sorun şu ki, ATH olmasına rağmen, aktif mevduat yönünden göreceli bir yanıt eksikliği göze çarpıyor. Ve balinalar boşaltıyor. Muhtemelen önümüzdeki 24 saat içinde bazı satışlar görebiliriz. Böylelikle MATIC düzeltme yaşayabilir ve sonra başka bir ayağı yukarı itebilir.

Bunun yanı sıra Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere, geçen hafta, Polygon, merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) Opera web tarayıcısına getirmek için Opera Software ile yeni bir ortaklık açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu