Kripto Haberleri

Sepetinde Çokça SHIB Olan Balina, Bu Altcoin’den Milyonluk Aldı!

Sepetinde Çokça SHIB Olan Balina, Bu Altcoin’den Milyonluk Aldı!, kripto para takipçileri için Sepetinde Çokça SHIB Olan Balina, Bu Altcoin’den Milyonluk Aldı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Sepetinde Çokça SHIB Olan Balina, Bu Altcoin’den Milyonluk Aldı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Sepetinde Çokça SHIB Olan Balina, Bu Altcoin’den Milyonluk Aldı!

En büyük 1.000 Ethereum balinasını izleyen WhaleStats, ”Gimli” isimli en büyük Shiba Inu (SHIB) balinasının metaverse coin SAND’dan 3 milyon dolarlık satın aldığını paylaşıyor. Bu balinanın toplam SAND bakiyesi 585.844 birime ulaşırken, en büyük ikinci ETH balinası da SAND birikimlerini artırıyor. İşte altcoin balinalarının son hamleleri ve ayrıntılar…

En büyük SHIB balinası SAND birikimlerini arttırıyor

Şu anda 1 trilyon Shiba Inu (SHIB) tutan ve WhaleStats’ta altıncı sırada bulunan bir kripto balinası “Gimli”, SAND birikimlerini artırdı. Balina dedektifinin web sitesine göre, ”Gimli” ek 3.913.438 dolar değerinde 585.844 SAND satın aldı. Bu, büyük yatırımcı aracılığıyla tutulan SAND token’lerinin toplam bakiyesini 3.132.275 yahut 19.528.762 dolar değerine ulaştırıyor.

  • SAND, The Sandbox’ın yerel kripto para birimidir ve CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerine göre 32. sıradadır. Yazım sırasında, SAND gün için %3,55 düşüşle 6.35 dolardan işlem görüyor.

Son 24 saat içinde, ikinci en büyük Ethereum balinası 5.775.962 dolar değerinde 859.518 SAND satın aldı. WhaleStats işlemleri aşağıdaki tweet’te aktardı.

Shiba Inu, ETH balinaları içinde en büyük dolar pozisyonuna sahip

WhaleStats analizi, Shiba Inu’nun ETH balinaları içinde dolar değerine göre en büyük token pozisyonu ve Ethereum’dan sonra ikinci en büyük uzun vade yatırım olmaya sürdüğini gösteriyor. Ethereum balinası “Gimli”, Kasım ayında ve Aralık ayının başlarında Shiba Inu satın alma çılgınlığıyla ün salmıştı. Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere, Aralık ayında gizemli alıcının 1,1 milyon dolar değerinde 28 milyar SHIB token satın aldığı tespit edildi. Şu anda, ünlü balina 50.026.428 dolar değerinde 1 trilyon Shiba Inu’ya sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu