Kripto Haberleri

SHIB Değil: Bu Altcoin, Balinaların HODL Yıldızı Oldu!

SHIB Değil: Bu Altcoin, Balinaların HODL Yıldızı Oldu!, kripto para takipçileri için SHIB Değil: Bu Altcoin, Balinaların HODL Yıldızı Oldu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. SHIB Değil: Bu Altcoin, Balinaların HODL Yıldızı Oldu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

SHIB Değil: Bu Altcoin, Balinaların HODL Yıldızı Oldu!

Popüler altcoin Uniswap, 24 saatlik kazançlarını koruyor. UNI, balinalar içinde en sıklıkla tutulan altcoin’ler listesinin başında geliyor. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Popüler altcoin Uniswap, balinaların favorilerinden!

CoinMarketCap verilerine göre, Uniswap en fazla kazananlar içinde yer alıyor. UNI bunun bunun yanında, WhaleStats aracılığıyla bildirildiği üzere, balinalar içinde en sıklıkla tutulan kripto paraların başında geliyor. Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksine bakıldığında, piyasa şimdi aşı korkuda görünüyor. Çünkü Bitcoin fiyatı ani bir düşüş yaşıyor.

Basın zamanında bir bazı altcoin’ler de değer kaybediyordu. Uniswap, 2022’nin başından beri yükseldi ve WhaleStats aracılığıyla izlenen ilk 1.000 ETH cüzdanı içinde satın alınan ilk 10 kripto para içinde yer alıyor. Buna ek olarak UNI, en sıklıkla tutulan token olmaya sürdürmekte, bu da hemen hemen tüm büyük cüzdanların en az bir Uniswap tokenine sahip olduğunu gösteriyor.

Santiment Açıkladı: Bu 2 Altcoin, Alım Fırsatı Veriyor!

Uniswap CEO’su 2022 için mühim açıklamalarda bulundu

Uniswap Protokolü’nün mucidi ve Uniswap Labs CEO’su Hayden Adams, geçtiğimiz yıl 2022’ye girerken Uniswap laboratuvarlarının başarılarını bir dizi tweet’te hatırlattı. Çinli muhabir  Colin Wu, konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

‘Uniswap 2022’de geliştirme yönünü ortaya koydu: Geliştiricileri daha iyi motive etmek ve onları katılmaya teşvik etmek… Kümülatif ticaret hacmi 2022’de 1 trilyon ABD dolarını aşacak.

Aralık 2021’de Uniswap Labs, %99,3’ten fazla onay konsensüsünü görülmektediran oylara dayalı olarak Uniswap v3 anlaşmalerinin devreye alındığını açıkladı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu