Kripto Haberleri

SHIB, DOGE, Bitcoin ve 7 Altcoin İçin Kritik Fiyat Tahmini!

SHIB, DOGE, Bitcoin ve 7 Altcoin İçin Kritik Fiyat Tahmini!, kripto para takipçileri için SHIB, DOGE, Bitcoin ve 7 Altcoin İçin Kritik Fiyat Tahmini! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. SHIB, DOGE, Bitcoin ve 7 Altcoin İçin Kritik Fiyat Tahmini! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

SHIB, DOGE, Bitcoin ve 7 Altcoin İçin Kritik Fiyat Tahmini!

Bitcoin’in ATH düzeysi 69,000 dolara yolculuğu ve Ethereum’un 5,000 dolara yavaşça tırmanışı, analist Rakesh Upadhyay’a göre boğaların kontrolde olduğunun ve altcoin’lerin takibe hazırlanın bir sinyali olarak kabul edilebilir. Evergrande iflasının ardından kripto piyasası satışlarla karşılaşsa da, ilk 10’daki kripto para birimlerinin çoğu kritik destek düzeylerinin üzerinde kalabildi. Piyasanın yönünü belirlemek için BTC, ETH, BNB, SHIB, DOGE, ADA, XRP, SOL, DOT ve LUNA’nın teknik düzeylerine göz atıyoruz. Piyasa genelinden gelişmeler ilk durağımız olacak.

Bitcoin 2107 döngüsünü tekrarlıyor

Yakın tarihli bir raporda, kripto para borsası Kraken’in analistleri mevcut çeyreğin 2017’nin dördüncü çeyreğiyle 0.88’lik bir korelasyona sahip olduğunu dile getirdi. Bitcoin bu sürede %220 ralli yaptı ve tarih tekerrür ederse, BTC şimdi 96,355 dolara ulaşabilir. Ayrıca, Glassnode’un “The Week On-Chain” raporu, 12 aydan uzun süredir Bitcoin tutan cüzdanların harcama yapmadığını gösteriyor. Bir diğer olumlu noktada, yatırımcıların arz payı %12,9 ile yeni bir rekor düşük düzeyye düşen merkezi borsalardan coin çekmeye devam etmesi. Peki DOGE, SHIB, SOL, BTC ve 6 altcoin yükseliş momentumunu sürdürebilir mi? Cevaplamak için analist Rakesh Upadhyay’ın teknik yorumlarına göz atıyoruz…

Bitcoin Düşüşünü Öngören Analist, 13 Altcoin'li Portföyünü Paylaştı!

DOGE, SHIB, LUNA, DOT ve XRP teknik analiz

Dogecoin 8 Kasım’da 0.29 dolardan düştü ve rallilerde satış olduğunu gösterdi. Analiste göre fiyat mevcut düzeyden geri dönerse, DOGE boğaları 0,34 dolar üzerini tekrar hedefleyebilir. Lakin fiyat 0,26 dolardan düşerse, ayıların bir sonraki durağı 0,24 dolar olacak. Bu desteğin kırılması durumunda analiste göre DOGE 0,19 dolar desteğine düşebilir.

SHIB, BTC ve 8 Altcoin İçin Fiyat Tahmini!

SHIB ise 9 Kasım’da düşüş trendi çizgisinin üzerine çıktı fakat boğalar daha yüksek düzeyleri sürdüremedi. Analiste göre ayıları fiyatı 0.0000053 doların altına düşürebilirse, SHIB 0.000040 dolar ve ardından 0.00033 dolara düşebilir. Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut düzeyde geri dönerse, analiste göre SHIB fiyatı 0.000065 dolara ulaşabilir.

doge

LUNA’da git gide artan kama formasyonun içinde işlem görüyor. Boğalar fiyatı kamanın üzerine çıkarabilirse, analiste göre LUNA 62.59 dolara ulaşabilir. Lakin bu olumlu görüş fiyat mevcut düzeyden düşerse yahut genel direnç ve kamanın destek çizgisinin altına gerilerse geçersiz kalacaktır.

doge

Poladot (DOT) fiyatı 8 Kasım’da 53.87 dolardan düştü ve bu, ayıların daha yüksek düzeylerde satış yaptığını gösteriyor. Analiste göre fiyat 49,78 doların altına düşerse, DOT 48,09 doları ziyaret edebilir. Lakin bu düzeyden gelecek bir toparlanma, hassaslığın olumlu olduğunu gösterecek. Analiste göre boğalar ardından yükselişi 55.09 dolara ve ardından formasyon hedefi olan 63.08 dolara taşıyabilir. Bu varsayımın aksine, fiyat 48,09 altına düşerse, trader’ler çıkışa koşabilir. Analiste göre bu durumda DIT fiyatı 39.87 dolara düşürebilir.

doge

Ripple (XRP), 8 Kasım’da genel direncin üzerinde kırıldı ve 1.24 dolardan kapandı ve boğaların geri dönüş yapmaya çalıştığının sinyalini verdi. Analiste göre bu düzey bir fiyat rampası görevi görebilir ve boğalar XRP’yi 1,41 dolar direncine yükseltebilir. Fiyat 1,41 dolardan düşerse ve 1,24 dolardan toparlanırsa, analiste göre bu 1,41 doların kırılma olasılığını arttıracak ve boğalar ardından 1,71 dolara ulaşabilir.

SOL, ADA, BNB, ETH ve BTC teknik analiz

Solana (SOL)’nın 8 Kasım tarihli uzun fitilli mumları, git gide artan kanalın merkez çizgisinde satın almayı gösteriyor. Aşağıdaki grafikten görüldüğü üzere SOL fiyatı git gide artan bir kanal içinde işlem görüyor. Analiste göre destek hattından gelecek kuvvetli alımlar, yukarı yönlü hareketin bozulmadığı manasına gelecek. Daha sonra fiyat 300 ve 321 dolara ulaşabilir. Lakin bu olumlu senaryo, fiyat 216 dolara düşerse geçersiz kalacak ve SOL düşüş ivmesi ardından 179 dolara kadar uzayabilir.

Cardano (ADA) 9 Kasım’da düşüş trendi çizgisinin üzerinde kırıldı ve satış baskısının azaldığını gösterdi. Analiste göre ayılar boğaları grafikteki kırılma düzeysinin altında tuzağa düşürürse, ADA fiyatı 1,87 dolar kuvvetli desteğini tekrar test edebilir. Bu düzeyden gelecek kuvvetli alımlar, fiyatı ardından 2,47 dolar direncine ulaştırabilir. Analiste göre ayılar savunmada başarısız olursa, ADA boğaları sıradaki düzey olarak 2,80 doları planlıyor.

Binance Coin (BNB) 11 Kasım’da 630 dolarlık desteğin altına düştü fakat ayılar daha düşük düzeyleri sürdüremedi. Analiste göre boğalar 691,80 dolar direncini aşmak için bir hamle yapabilir. Diğer yandan, fiyat genel direnç düzeynin altına düşerse, analiste göre ayılar fiyatı 566 dolara düşürmek için bir girişimde daha bulunacak.

Ethereum, günlerdir git gide artan bir kanalda işlem görüyor. Boğalar, fiyatı kanalın merkez çizgisinin üzerinde tutmaya çalışıyor. Analiste göre yukarı yönde izlenmesi gereken ana hedef 5.000 dolar psikolojik direnci. Bu düzey aşılırsa boğaların sıradaki hedefi 5.283.17 dolar olacak. Lakin fiyat aşağıdaki kanalın direnç düzeysinden geri dönerse, analiste göre ayılar fiyatı 4.146.30 dolara ve ardından 4.000 dolara çekebilir.

Analiste göre Bitcoin 67,000 doların üzerine ulaşabilirse, kazanılan ivmeyle 75,000 dolara ulaşılabilir. Bu momentum 89.476.12 dolara olası bir rallinin kapılarını açacak. Aşağı yönde kilit düzeyler ise 67.000 dolar ile 63.750 dolar içindeki kuvvetli destek bölgesi. BTC buraları ihlal ederse, analiste göre 56.348 dolara düşebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu