Kripto Haberleri

SHIB, DOGE ve FLOKI Değil: Bu Meme Coin, Bugün Fırladı!

SHIB, DOGE ve FLOKI Değil: Bu Meme Coin, Bugün Fırladı!, kripto para takipçileri için SHIB, DOGE ve FLOKI Değil: Bu Meme Coin, Bugün Fırladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. SHIB, DOGE ve FLOKI Değil: Bu Meme Coin, Bugün Fırladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

SHIB, DOGE ve FLOKI Değil: Bu Meme Coin, Bugün Fırladı!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) düşüş yaşıyor olsa da, bu coin’lerden esinlenerek piyasaya sürülen meme coin projeleri kuvvetli kazançlar görüyor. BabyDogeZilla (BABYDOGEZILLA) son 24 saat içinde yüzde 75.28 oranında arttı ve yazının yazıldığı sırada 0.000000000001 doların altında işlem görüyor.  Token, Bitcoin’e karşı yüzde 80.6 ve Ethereum’a karşı yüzde 77.36 oranında değer kazandı.

SHIB ve DOGE düşerken meme coin projeleri artıyor

BABYDOGEZILLA dışındaki diğer klon kripto paralar içinde, ShibaZilla (SHIBAZILLA) son 24 saat içinde yüzde 102 artış gördü ve DogeZilla (DOGEZILLA) ise yüzde 60.5’lik artış yaşadı. DogeMan (DGMAN) son 24 saatte yüzde 124’lik bir artışla 0,00011 dolara yükseldi. Karşılaştırmak gerekirse, Dogecoin son 24 saat içinde yüzde 5.2 düştü ve yazım zamanında 0,26 dolardan işlem görüyor. Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere kendi kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu, 24 saatlik zamanda yüzde 6 kayıpla 0,000051 dolardan el değiştiriyor.

7 günlük BABYDOGEZILLA grafiği

Dogecoin, Baby Doge Coin ve Doge Zilla’dan esinlenen BabyDogeZilla  kendisine “deflasyonist meme token” diyor. Token, web sitesinde, projesinin bir sonraki aşamasında kripto para biriminin, NFT koleksiyonları, bahis, fırlatma paneli ve diğer Web3.0 ürün ve hizmetlerini içerecek BabyDogeZilla ekosisteminin merkezi parçasını oluşturacağını dile getiriyor. Bunun yanı sıra, piyasaya yeni sürülen bir kripto para birimi olan DogeZilla, kripto alanında Shiba Inu tokenını amacında olan bir “meme coin artı utility token” olduğunu dile getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu