Kripto Haberleri

SHIB ile Milyoner Olan 2 Kardeş, Bu Metaverse Coin’e Yatırım Yaptı!

SHIB ile Milyoner Olan 2 Kardeş, Bu Metaverse Coin’e Yatırım Yaptı!, kripto para takipçileri için SHIB ile Milyoner Olan 2 Kardeş, Bu Metaverse Coin’e Yatırım Yaptı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. SHIB ile Milyoner Olan 2 Kardeş, Bu Metaverse Coin’e Yatırım Yaptı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

SHIB ile Milyoner Olan 2 Kardeş, Bu Metaverse Coin’e Yatırım Yaptı!

Shiba Inu (SHIB) yatırımlarıyla turnayı gözünden vuran iki kardeş, kazandıkları servetlerini bir play-to-earn (oyna-kazan) metaverse oyununa aktarmaya karar verdiler.  Peki, bu metaverse coin hangisi oldu? Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

SHIB milyonerlerinin radarında bu coin var

“Shiba kardeşler” olarak anılan Tommy ve James 7.900 dolarlık Shiba Inu (SHIB) yatırımı yapmıştı. Ardından bu yatırımları 9 milyon dolarlık bir çantaya dönüştü. Raporlara göre Legends of Bezogia adlı oyun, Tommy ve James de dahil olmak üzere çok sayıda kripto fenomeninin desteği aracılığıyla geliştirildi. Kardeşler, Bezoge Earth (BEZOGE) adlı topluluk aracılığıyla işletilen, merkezi olmayan bir meme coin’i içeren Bezoge Earth projesine katılmak için parayı kullandılar. Kripto para birimi, yukarıda gösterilen oyun olan kendi Meme Metaverse’inde kullanılır.

Uzmanlar Bu Altcoin Projelerini Seçti: Ethereum'u Geçecekler!

İki kardeş, Legends of Bezogia’nın tokenize edilmiş oyun içi varlıklara sahip sanal dünyası ve NFT’ler içeren merkezi olmayan bir finans (DeFi) sistemi ile bir sonraki Shiba Inu olabileceğine inandıklarını dile getiriyorlar. Bu oyunu oynamak, ardından gerçek değeri olan oyun içi varlıklara harcanabilecek tokenlar olarak karşılığını veriyor. Oyun şu anda Android, Mac ve iOS sürümleri aracılığıyla takip edilecek olan PC lansmanından önce hala alfa test aşamasındadır.

Oyunun oynanabilir karakterleri olan Bezogi, OpenSea gibi pazarlarda serbestçe ticareti yapılabilen, kendi detaylarına sahip NFT’lerdir. Yaratıklar bunun bunun yanında, sonunda nadir, epik yahut safkan olabilecek çiçeği burnunda Bezogie’ler yaratmak için bir araya getirilebilir. Yazının sonuna gelirken, her yatırımcının yatırımını kendi araştırması sonucu yapması gerektiğini belirtmekte yarar var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu