Kripto Haberleri

SHIB ve Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor!

SHIB ve Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor!, kripto para takipçileri için SHIB ve Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. SHIB ve Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

SHIB ve Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: 2 Borsa Listeliyor!

Kripto para trade platformlarından FTX Borsası, Telegram Open Network’ü (TONCOIN) listeleyeceğini açıkladı. Ayrıca “Dogecoin Killer” Shiba Inu (SHIB), Hindistan’ın ilk unicorn kripto trade platformunda listelenecek

Shiba Inu (SHIB), CoinDCX Go’da listelenecek

Kripto para borsası CoinDCX, Cuma günü bireysel dostu CoinDCX Go uygulamasında, son zamanların en fazla konuşulan meme-coin’i Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyeceğini ve kripto parayı kucaklayan en son büyük trade platformu bulunacağını açıkladı.

Bundan önce SHIB, platformda profesyonel odaklı CoinDCX Pro’da yalnızca trade modunda mevcuttu. Ağustos ayında CoinDCX, Facebook kurucu ortağı Eduardo Saverin aracılığıyla oluşturulan bir risk sermayesi fonu olan B Capital aracılığıyla yönetilen bir finansman turu sırasında 90 milyon dolar topladıktan sonra, Hindistan’da unicorn statüsüne ulaşan ilk kripto para şirketi oldu.

Trade platformu, üç ay önce 3,5 milyon müşteriye ulaştıktan sonra, 50 milyon kullanan kişiyi bünyesine katmayı planlıyor. Kriptosite.com olarak açıkladığimiz üzere, ZebPay, ülkenin en eski kripto trade platformu, aşağı yukarı bir ay önce Shiba Inu (SHIB)’i listeledi. Hızlı büyümesine rağmen, Hindistan’ın kripto para birimi sektörü, düzenleme hususunda herhangi bir netlik olmamasından rahatsız olmaya sürdürmekte. Dün, Hindistan Merkez Bankası Başkanı Shaktikanta Das, kripto para endüstrisi ile ilgiliki endişelerini yineledi. Bunun yanı sıra, Hindistan hükümetinin kış sezonunun başında, değiştirilmiş bir kripto para yasasını geçirmesi bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu