Ethereum Haberleri

Shiba Inu balina adres hareketlerinde artış yaşanıyor

Shiba Inu balina adres hareketlerinde artış yaşanıyor, kripto haberleri bölümümüzde Shiba Inu balina adres hareketlerinde artış yaşanıyor başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Shiba Inu balina adres hareketlerinde artış yaşanıyor ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Shiba Inu balina adres hareketlerinde artış yaşanıyor

ABD Merkez Bankası’nın (Fed) Aralık ayı toplantı tutanaklarında faiz artırımı ile alakalı olan ibareler Bitcoin’in yönlendirdiği kripto para piyasalarında da büyük bir düşüşe sahne oldu. Piyasasının düzeltme hareketine girmesi bir çok altcoin’i de, Bitcoin’de olduğundan daha fazla olumsuz etkiledi.

Tabii ki son haftalarda “fenomen token’lar olarak yaşamımıza giren bir çok kripto parada da düşüşler daha bi hayli hızlı oldu. En büyük “meme token”lardan olsan Shiba Inu’daki çalışma de dikkat çekti. Ethereum tabanlı token’ların balina adreslerini takip eden WhaleStats’taki verilere göre; Shiba Inu’daki aktif adres sayısı git gide artıyor ve artışın oranı da yüzde 88 oldu.

Uzmanlar çalışmateki artışın genelde hesaplar işlemler yapmaya başladığı zaman görüldüğünü belirtiyor. Lakin bu çalışma bir satış aktivitesi de olabilir. Shiba Inu fiyatına bakıldığında, düşüşe karşı koyamadığı ve 0,000030 doların da altına indiği görülüyor. Fenomen token, Ekim ayı sonunda kendi ATH’sini yapmış ve 0,000086 dolara kadar çıkmıştı.

FTX token ile savaşıyor

İlk 1000 Ethereum balinaları içinde da SHIB en fazla tercih edilen token olarak önplâna çıkıyor. SHIB’in hemen arkasında ise FTX borsanın kendi token’ı olan FTT yer alıyor. Bu balinaların ellerinde bulundurdukları toplam SHIB’in değeri ise 1,5 milyar doalrdan fazla…

Son zamanda yakılan SHIB’lerin sayısı da her geçen gün artıyor. Shiba Inu topluluğu her geçen gün büyümeye devam ederken, dün yakılan SHIB miktarı ise 27.6 milyon adet oldu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu