Ethereum Haberleri

Shiba Inu (SHIB) yakımında 1 haftada rakam 1.1 milyar oldu

Shiba Inu (SHIB) yakımında 1 haftada rakam 1.1 milyar oldu, kripto haberleri bölümümüzde Shiba Inu (SHIB) yakımında 1 haftada rakam 1.1 milyar oldu başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Shiba Inu (SHIB) yakımında 1 haftada rakam 1.1 milyar oldu ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Shiba Inu (SHIB) yakımında 1 haftada rakam 1.1 milyar oldu

Her hafta fenomen token Shiba Inu’yla alakalı yakım raporu hazırlayan SHIBtyme adlı Twitter hesabından gelen verilere göre; 12 Aralık ilâ 26 Aralık tarihleri içindeki yakılan SHIB rakamı 1 milyar 900 milyon 390 bin 704 oldu. Bu rakam son 1 haftada ise 1 milyar 140 milyon… Bilindiği üzere 26 Aralık’ta Bigger Entertainment adlı kripto para tabanlı ilk plak şirketinin de büyük yakım organizasyonu vardı.

Web sitesinden müzik parçalarının dinlenmesini sağlayan, bunun dışında NFT ve organizasyon bileti satışı da yapan Bigger Entertainment, kullanan bireylerin SHIB yakım partilerine katılmasına da olanak sağlıyor. İşte 26 Aralık’ta sonuncusu yapılan bu partide toplamda 239 milyonluk SHIB yakıldı. Şirketin bu yakım kampanyasını başlattığı Ekim ayından bu yana yakılan SHIB sayısı ise 880 milyonu aşmış durumda… Rakamın dolar karşılığı ise hemen hemen 33 bin dolar.

Toplam rakam 4 milyarın üzerinde…

SHIBtyme’ın verdiği bilgilere ise Aralık ayı başından bu yana yakılan toplam SHIB sayısı ise 4 milyardan fazla… Yine bu hesabın verdiği bilgiye göre günlük hemen hemen yakılan token sayısı da 13 milyon 740 bin civarında…

Etherscan’deki bilgilere göre 26-27 Aralık’ta dolaşımdan kaldırılan SHIB sayısı da 370 milyon.

Bilindiği üzere bir çok proje ve şirket “yakım” adı altında coin’lerini veya token’larını geri döndürülemez adreslere gönderiyor ve bu sayede dolaşımın dışına çıkararak arzı azaltıyor.

Haberin yazıldığı dakikalarda 20 milyar dolar piyasa değeri olan ve en büyük kripto paralar sıralamasında 13. sırada bulunan Shiba Inu, 0,000037 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu