Kripto Haberleri

Shiba Inu (SHIB)’dan Müjdeli Haber: DAO Başlatılıyor!

Shiba Inu (SHIB)’dan Müjdeli Haber: DAO Başlatılıyor!, kripto para takipçileri için Shiba Inu (SHIB)’dan Müjdeli Haber: DAO Başlatılıyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Shiba Inu (SHIB)’dan Müjdeli Haber: DAO Başlatılıyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Shiba Inu (SHIB)’dan Müjdeli Haber: DAO Başlatılıyor!

Toplam arzının yarısını (410 trilyon adet SHIB) Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e “armağan” eden meme token Shiba Inu (SHIB), Aralık ayında topluluk destekli bir dizi “token burn” etkinliğiyle kendini ayakta tutuyor. Özellikle Twitter’da giderek kalabalıklaşan “Shib ordusu”, bugün birkaç mühim haberle 2022 yol haritasına kavuştu. Gelin, meme coin projesini DAO yapısı kazandıracak “DOGGY DAO”nun ayrıntılarına göz atalım.

Shiba Inu, DOGGY DAO’ya hazırlanıyor

Shiba Inu’nun (SHIB) arkasındaki geliştirici ekip, yeni bir blog gönderisinde Shiba’ya ait bir DAO başlatacağını açıkladı. Meme coin projesinin DAO’su, projenin ShibaSwap merkezsiz borsası ile alakalı yönetim kararlarını toplu olarak alacak. Shiba Inu’nun ödül token’i BONE’ı tBONE almak için stake eden kullanıcılar oy verebilecek. DAO’nun “DAO 1” olarak adlandırılan beta sürümünde, kullanıcılar token ödüllerinin çeşitli likidite havuzları içinde nasıl dağıtılacağına karar verecek. Ekip, bunun kullanıcı topluluğuna güç vereceğini paylaşıyor:

Ödüllü likidite havuzlarına tamamen kullanıcılar karar verecek…. bu, geliştiricilerin bu seçimleri yapmasını önüne geçer.

Kullanıcılar bunun bunun yanında, bu varlıklar için likidite mevduatlarını çekmeyi amacında olan bir özellik olan diğer kripto para birimi listeleri ve çiftleri için oy kullanmak için token’leri stake edebilecekler. Bu, her 14 günde bir en az 30 çift sergilenecek biçimde döngüsel olarak yaşanacak. Daha sonra, DAO 2 adlı yeni bir DAO, kullanıcıların projenin geliştirilmesiyle alakalı genel tavsiyelerde bulunmalarına olanak tanıyacak.

DAO’veyair bilinmesi gerekenler

  • Doggy Dao aşamalı bir yaklaşımla piyasaya sürecek. “DAO 1″ olarak adlandırılan ilk aşama, önümüzdeki birkaç gün içinde hayata geçirilecek.
  • Shiba Inu, topluluk geri bildirimlerini tercih ederek ilk aşama tamamlandığında, topluluğun bir “Multisig-Team and Breeds” aracılığıyla değerlendirilmek yahut gözden geçirilmek üzere genel teklifler yapmasına izin vermek için “DAO 2” adlı daha yeni bir sürüm yayınlayacak.
  • Shiba Inu, oylama sürecini kontrol eden olası balinalardan kaçınmak için, kimsenin “sistemi gerçekten oynamadığından” emin olmak için bir çiftin listelenip listelenmemesi hususunda son sözü “koruyucuların (6/9 cüzdanı)” vereceğini kaydetti.

Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere, Bigger Entertainment’in sahibi Steven Cooper, kullanıcıların müzik dinleyerek SHIB yakabilecekleri bir oynatma listesi hazırladı:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu