Kripto Haberleri

Sıradaki SHIB’i mi Arıyorsunuz? Bu Altcoin Dev Haberi Duyurdu!

Sıradaki SHIB’i mi Arıyorsunuz? Bu Altcoin Dev Haberi Duyurdu!, kripto para takipçileri için Sıradaki SHIB’i mi Arıyorsunuz? Bu Altcoin Dev Haberi Duyurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Sıradaki SHIB’i mi Arıyorsunuz? Bu Altcoin Dev Haberi Duyurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Sıradaki SHIB’i mi Arıyorsunuz? Bu Altcoin Dev Haberi Duyurdu!

31 Aralık günü, dünya kripto tarihine geçecek bir olay yaşanacak.  Türk yatırımcıların radarında olan bir altcoin, devasa bir coin yakma etkinliği gerçekleştirecek. Türkiye’nin ilk yerli kripto para projesi olan Bitcicoin (BITCI) geri sayımı başlattı. Bitcicoin, 45 milyar adetlik bir coin yakma etkinliği gerçekleştirecek. Dev haber ise dolaşımdaki Bitcicoin adedinin hemen hemen yüzde 25 oranında azaltılmasıdır. Coin yakma olayının kripto para fiyat aralıkları üzerinde olumlu etkisi olduğu bilinmekte. Bu nedenle tüm piyasanın gözü şimdi BITCI’de… Bu tarihi coin yakma olayının fiyatı fırlatacağı düşünülüyor. Lakin BITCI, bu haberle yetinmiyor ve bomba gelişmelerinde fragmanını veriyor. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

31 Aralık günü, bu altcoin tarih yazacak: Devasa coin yakma olayı!

Türkiye’nin Blockchain devi Bitci Teknoloji, güncel whitepaper’ını yatırımcılarla paylaşımı yaptı. Whitepaper’da tarihe geçecek bir olayın detayları paylaşıldı. Bitcicoin (BITC), manşetleri süsleyen ortaklık haberlerinin ardından görülmemiş bir coin yakma etkinliği ile karşımızda. Bitci Teknoloji, toplam Bitcicoin adedinin 95 milyar adetten 21 milyara ineceğini açıkladı. Bu haber piyasada coşkuyla karşılandı. Bu bağlamda büyük geri sayım başladı ve 45 milyar adetlik coin yakımı 31 Aralık 2021 tarihinde yaşanacak. Kalan 29 milyar adetlik yakım ise önümüzdeki 2 yıla yayılarak gerçekleştirilecek.

Bitci’den Dünya Tarihine Geçecek Yakım: Bitcicoin 2.0 Dönemi!

Coin yakma hadiselerinın ardından dolaşımdaki Bitcicoin sayısı olağanüstü miktarda düşecek: 10 milyar 382 milyon 611 adetten 7 milyar 867 milyon 611 adede inecek. Ayrıca 2 milyar 515 milyon Bitcicoin 2 yıl boyunca kitlenecek. Toplam arzın bunun yanında dolaşımdaki Bitcicoin adedi de hemen hemen yüzde 25 oranında azaltılacak. Coin yakma olayı özel bir etkinliktir ve kripto paranın fiyatını olumlu yönde etkiler. Bitcicoin’in coin yakma etkinliği ise benzeri görülmemiş bir olay. Çünkü önceden piyasada bu kadar büyük miktarda kripto para yakılmadı. Şimdi tüm gözler 31 Aralık günü gerçekleştirilecek BITCI yakımında… Uzmanlar ve yatırımcılar ise bu olayın BITCI fiyatını fırlatacağına inanıyor.  Dünya tarihine geçecek bir etkinliğe imza atacak olan BITCI, şimdi piyasa sahnesinde artıyor. Sizlere unutulmaz bir 31 Aralık yaşatacak olan Bitcicoin’e ve detaylı piyasa verilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bitcicoin “bomba gelişmeler, listelemeler ve ortaklıklarla” geliyor!

Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan, bunun bunun yanında Bitcicoin 2.0 olarak yatırımcılara açıkladığu yeni yol haritasını da detaylandırdı. Popüler altcoin BITCI durmayacak ve ülkeler arası borsa listelemelerine hız kesmeden devam edecek. Kısa süre önce BITCI, dev Bitcoin borsası Bittrex’te listelendi ve fiyatı bu listelemeyle olağanüstü yükseldi. Onur Altan Tan’ın açıklamalarına bakılırsa Bitcicoin’in çok yakında zamanda yeni kripto para borsalarında listelenmesi olabilecek. Bu gelişmeler ve haberler BITCI’yı diğer kripto paralarda daha özel kılıyor. Görünüşe bakılırsa dev altcoin Bitcicoin, bomba gelişmeler, listelemeler ve ortaklık haberleriyle gündemden düşmeyecek.

Türkiye’nin İlk Yerli Coin’i Bitcicoin, 2 Yeni Borsaya Giriyor!

Coin yakma nedir? Neden fiyatı olumlu etkiler?

Coin yakma, bir kripto para dolaşımdan kaldırılmak için kasıtlı olarak kullanılamaz bir cüzdan adresine gönderildiğinde gerçekleşir. “Burn adres” olarak adlandırılan adrese ulaşılamaz yahut kimseye atanamaz. Bir burn adresine bir token gönderildiğinde, sonsuza kadar yok olur. Bir kripto para birimine sahip olan herkes onu yakabilir. Lakin aslında bu yöntemle parayı çöpe atacağınız için bu tam anlamıyla nedensiz yere yapmak isteyeceğiniz bir şey değildir.

Çoğunlukla, belirli bir miktarı yakmaya karar verenler bir kripto para biriminin geliştiricileridir. Kripto para yakma olayı arzı azaltır ve bu kripto parayı daha kıt hale getirir. Bu kıtlık, fiyat artışına neden olabilir ve yatırımcılara fayda sağlayabilir. Bu nedenle yatırımcılar, coin yakma etkinliği düzenleyecek kripto paraları yakında zamandan takip eder.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu