Ethereum Haberleri

Sky Bridge kurucusu Scaramucci: Kurumsallar Bitcoin’e hala şüpheyle bakıyor

Sky Bridge kurucusu Scaramucci: Kurumsallar Bitcoin’e hala kuşkuyla bakıyor, kripto haberleri bölümümüzde Sky Bridge kurucusu Scaramucci: Kurumsallar Bitcoin’e hala kuşkuyla bakıyor başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Sky Bridge kurucusu Scaramucci: Kurumsallar Bitcoin’e hala kuşkuyla bakıyor ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Sky Bridge kurucusu Scaramucci: Kurumsallar Bitcoin’e hala kuşkuyla bakıyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) bir Bitcoin ETF başvurusu da bulunan Sky Bridge Capital’ın kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’in hala kurumsal firmalar aracılığıyla tam anlamıyla benimsenmediğini dile getirdi.

“Kurumsallar hala kriptoya gelmedi”

Bu yatırımcı grubunun hala Bitcoin ile ilgili belirli şüpheleri olduğunu dile getiren Scaramucci, Blooberg2e verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı:

“Kripto para piyasası, şu anda yüzde 10’luk kurumsal yatırımcı grubu aracılığıyla kontrol ediliyor. Kurumsallar hala kriptoya gelmediler. Bunu söyşleyen bir varsa, ya size doğruyu söylemiyordur veya benim göremediğim bir şeyi görüyorudur.”

Banka ve Coinbase iddiası

Scaramucci bunun bunun yanında, dünya çapındaki büyük banka kuruluşlarından birinin, bir gün mutlaka Coinbase veya ona andıran bir girşim şirketini satın alacağını düşündüğünü dile getirdi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski danışmanlarından olan Scaramucci’nin Skybridge Capital şirketinin, oluşturduğu Bitcoin fonuna 2020 Aralık ayında 182 milyon dolar yatırım yaptığı ortaya çıkmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu