Kripto Haberleri

Son Bitcoin ve Altın Çöküşünü Bilen Uzman: Sırada Bunlar Var!

Son Bitcoin ve Altın Çöküşünü Bilen Uzman: Sırada Bunlar Var!, kripto para takipçileri için Son Bitcoin ve Altın Çöküşünü Bilen Uzman: Sırada Bunlar Var! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Son Bitcoin ve Altın Çöküşünü Bilen Uzman: Sırada Bunlar Var! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Son Bitcoin ve Altın Çöküşünü Bilen Uzman: Sırada Bunlar Var!

Altın fiyatındaki düşüşü ve Bitcoin gibi kripto para birimlerinde değer kaybı yaşanabileceğini önceden öngören Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yeni tahminleriyle gündeme geldi. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı, Bitcoin fiyatına yönelik uyarıda bulunmuştu

Geçen günlerde 18 liraya çıkan doların ve 1.000 lirayı aşan gram altının düşeceğini doğru bir biçimde tahmin eden İslam Memiş, bugün yaşanan kripto para düşüşünün de görüleceğini iddia etmişti. Bugün attığı bir tweet’inde “düşüş ikazsını 49.000-50.000 dolar civarında” yaptığını söyleyen uzman, kripto para yatırımcılarına “üzülmediniz, inşallah” dedi. Bildirdiğimiz üzere bugün, Bitcoin (BTC) 46.000 dolardan 42.000 dolar civarına gerileyerek 4 bin dolarlık bir düşüş yaşadı.

Türkiye'den Kesitler: Altın Çalıp, Öldürdü! Sonra Bitcoin'e...

Kripto paraların düşüşündeki etkenlere dikkat çeken İslam Memiş, kripto para piyasalarında “yeni bir deprem meydana geldiğinı” iddia etti ve Fed’in faizleri Mart ayı kadar daha erken artırabileceğinin sinyalini vermesinin ardından Bitcoin ve altcoin’lerin çöküş yaşadığına dikkat çekti. Bunun yanı sıra, merkez bankalarının para politikasını sıkıştırmaya yönelmesinin de bu alanı etkilediğini vurguladı. Yazım sırasında Bitcoin, 42.983 dolardan el değiştiriyor.

Piyasaya yönelik yorumlarına devam eden İslam Memiş, yukarıdaki tweet’lerinin ardından otomobil piyasasına değindi ve kriptoların ardından düşüş yaşayacağını düşündüğü sıradaki sektör olduğunu ima etti. Uzman, “Sırada ne mi var? Araç alacaklara müjde, stok yapanlara kazık var. Sanırım fırsatçıların elinde patlayacak” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu