Kripto Haberleri

Son Dakika: Bitcoin 8 Bin Doları Sildi! Neler Oluyor?

Son Dakika: Bitcoin 8 Bin Doları Sildi! Neler Oluyor?, kripto para takipçileri için Son Dakika: Bitcoin 8 Bin Doları Sildi! Neler Oluyor? ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Son Dakika: Bitcoin 8 Bin Doları Sildi! Neler Oluyor? başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Son Dakika: Bitcoin 8 Bin Doları Sildi! Neler Oluyor?

Bitcoin fiyatı düşmeye sürdürmekte. Fiyat Binance’de 39.300 dolar düzeylerinden 35.440 dolar düzeylerine kadar geriledi. BTC aniden 4 bin doları sildi. Yazım sırasında ise Bitcoin 35.790 dolar düzeylerinden işlem görüyor. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Bitcoin fiyatı düşmeye sürdürmekte: 35.440 doları gördü!

Aralık ayındaki FED toplantı tutanaklarında faiz artırımına yönelik konuşmaların açığa çıkmasından sonra BTC büyük bir düşüş trendine girdi. BTC bu düşüş hareketini ise son haftalarda daha da arttırdı. Dün BTC 43 bin dolar düzeylerinden 38 bin dolara kadar gerildi. Bugün ise Bitcoin 35.440 dolara kadar düştü. Sonuçta 2 günde Bitcoin fiyatı 8 bin doları bir anda sildi.

Lider kripto paradaki düşüşün nedeni ise halen tam bilinmemekte. Lakin uzun süredir piyasada bir düzeltme beklentisi vardı. ABD’deki hisse senetleri piyasalarında yaşanan düşüşün tesirinin de piyasayı aşağı çektiği söylenebilir. Yazım sırasında BTC dışındaki altcoin’ler de oldukça önemli düşüş yaşıyor. Şu anda DOT, LUNA ve SOL yüzde 20’lik kayıplar veriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu