Kripto Haberleri

Son Düşüşü Haber Veren Ekonomistten Bomba Altın Yorumları!

Son Düşüşü Haber Veren Ekonomistten Bomba Altın Yorumları!, kripto para takipçileri için Son Düşüşü Haber Veren Ekonomistten Bomba Altın Yorumları! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Son Düşüşü Haber Veren Ekonomistten Bomba Altın Yorumları! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Son Düşüşü Haber Veren Ekonomistten Bomba Altın Yorumları!

Geçen günlerde sert bir biçimde düşen gram altın ve dolar için çöküşü öngören Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yeni değerlendirmelerini paylaşımı yaptı. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

İslam Memiş, altın ve dolarda yeni beklentilerini açıkladı

İslam Memiş, Youtube hesabından paylaşımı yaptığı bir videoda piyasada dip düzey arayanlara yönelik “dibi benim dedem de bulamadı, boşuna beklemeyin” ifadelerini kullandı. Dipten satın almaya çalışan yatırımcılara seslenerek, “bundan sonra çok düşük fiyattan altın ve döviz almayı beklememelerini” dile getirdi. Ayrıca uzman isim, 3 Ocak söylentilerine değindi. Daha önce de açıkladığimiz üzere, 3 Ocak’ta Türkiye’de enflasyon rakamı açıklanacak ve yüksek bir değer geleceği düşünülüyor. Bazı insanlar, bu durumun kıymetli metal ve doları yükselteceğini düşünüyor. Lakin İslam Memiş’e göre durum böyle değil. 3 Ocak söylentileri ile ilgili “tuzağa gelmeyin” ifadelerini kullanan Memiş, aşağıdakileri dile getirdi:

“Dolarda 12.50 lira düzeysi direnç düzeysi. O direnç kırılırsa o zaman 13.70-14.50 lira düzeysini bekleyebilirsiniz… 18 liradan dolar, 1000 liradan altın alanlar 3 ayı bulmaz… 17-18 liradan dolar alanlar 3-4 ay bekleyecek diyenlere de inanma… Bana göre o kadar da beklemeyecekler… 15 liradan dolar aldım, 1000 liradan gram altın aldıysan koy kenara bekle, bir ay bekle, 2 ay bekle ve gör…”

3 Analist: Hafta İçinde Altın Fiyatı Bunları Yapabilir!

Ayrıca geçen sene 540 liradan 397 liraya düşen gram altının yatırımcıları üzdüğünü, fakat ardından altının 1.060 liraya çıktığına dikkat çekti. Dolayısıyla, altının uzun soluklu zamanda düşeceğini düşünmediğinin sinyalini verdi. Dolar için de “Geçen sene 8.80 liradan dolar alanların üzüldüğünü”, fakat ardından doların18 lira olduğunu” dile getirdi. En son, “kendinizi harap etmeye gerek yok, düşmez,” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu