Gündem

Sosyal medyanın gençlerin meslek seçimine etkisi

Sosyal medyanın gençlerin meslek seçimine etkisi , ekonomi haberleri bölümümüzde Sosyal medyanın gençlerin meslek seçimine etkisi başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Sosyal medyanın gençlerin meslek seçimine etkisi  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

Sosyal medyanın gençlerin meslek seçimine etkisi

Sosyal medyanın gençlerin meslek seçimine etkisi

Son zamanlarda kolay yoldan para kazanma yöntemi olarak görülen sosyal platform, özellikle gençler aracılığıyla tercih edilmekte.

Her yaş grubuna hitap etse de yapılan bilimsel araştırmalar, daha çok gençlerin kolay yoldan para kazanmak için sosyal platformyı araç olarak kullandığını gösteriyor.

TikTok, Instagram gibi mecralar üzerinden para kazanmayı amacı olan gençler, hedefleriyle sosyal platformyı ne kadar birleştiriyor merak ettik.

PARA KAZANMANIN FARKLI YOLLARINI SÖYLEDİLER

Ensonhaber’in mikrofon uzattığı gençlerden kimi okumadığı için pişman olduğunu söylerken, kimi de ticaretle uğraşarak daha fazla gelir elde edebileceğini dile getirdi.

Sosyal medyanın gençlerin meslek seçimine etkisi #1

SOSYAL MEDYANIN MESLEK SEÇİMİNE ETKİLERİ

Sosyal medyanın da istikrar gerektirdiğini söyleyen gençler, gelecek planlarını, yapmak istedikleri meslekleri ve sosyal platformnın seçimlerine olan etkilerini Ensonhaber’le paylaştı.

Meliha Balaman / [email protected]

Sosyal medyanın gençlerin meslek seçimine etkisi #2

Sosyal medyanın gençlerin meslek seçimine etkisi #3

Başa dön tuşu