Gündem

Spor Toto Süper Lig: Kasımpaşa – Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Spor Toto Süper Lig: Kasımpaşa – Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?, gündemdeki haberler bölümümüzde Spor Toto Süper Lig: Kasımpaşa – Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Spor Toto Süper Lig: Kasımpaşa – Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Spor Toto Süper Lig: Kasımpaşa – Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Spor Toto Süper Lig’de futbol heyecanı 20. hafta karşılaşmaları ile devam edecek. Bu bağlamda Kasımpaşa ile Hatayspor karşılaşacak. Bu heyecan dolu maç futbolseverler aracılığıyla internet arama motorlarında araştırılıyor. Bizlerde bu bağlamda çokça aratılan Kasımpaşa – Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? sorularının yanıtlarına haberimizin detay kısmında yer verdik. İşte detaylar…

SPOR TOTO SÜPER LİG: KASIMPAŞA – HATAYSPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Spor Toto Süper Lig:  Kasımpaşa – Hatayspor maçı, 8 Ocak 2022 Cumartesi günü oynanacak. Karşılaşma, saat 16.00’da ekranlara gelecek. Zorlu müsabaka İstanbul’da, Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda oynanacak.

SPOR TOTO SÜPER LİG: KASIMPAŞA – HATAYSPOR MAÇI, HANGİ KANALDA?

Spor Toto Süper Lig:  Kasımpaşa – Hatayspor maçı BeIN Sports HD 2 kanalında yayına girecek. Futbolseverler bu karşılaşmayı şifreli olarak izleyebilecek.

Bein Sports 2, Digiturk 78, Kablo TV 233 numaralı kanallar ile Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlenebilmektedir.

SPOR TOTO SÜPER LİG: KASIMPAŞA – HATAYSPOR MAÇI HAKEMİ KİM?

Spor Toto Süper Lig: Kasımpaşa – Hatayspor maçını hakem Sarper Barış Saka yönetecek. Saka’nın yardımcılıklarını Ata Yıldırım ve Mehmet Salih Mazlum yapacak. Maçın dördüncü hakemi olarak ise Tarık Güldal görev alacak.

Başa dön tuşu