Gündem

Squid Game Ödülü 45.6 milyar Won ne kadar, kaç TL? Squid Game oyununda para nasıl artıyor?

Squid Game Ödülü 45.6 milyar Won ne kadar, kaç TL? Squid Game oyununda para nasıl artıyor?, gündemdeki haberler bölümümüzde Squid Game Ödülü 45.6 milyar Won ne kadar, kaç TL? Squid Game oyununda para nasıl artıyor? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Squid Game Ödülü 45.6 milyar Won ne kadar, kaç TL? Squid Game oyununda para nasıl artıyor? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Squid Game Ödülü 45.6 milyar Won ne kadar, kaç TL? Squid Game oyununda para nasıl artıyor?

Squid Game Ödülü 45.6 milyar Won ne kadar, kaç TL? Squid Game oyununda para nasıl artıyor? soruları şu aralar internet mecrasında çevredeki insanlar aracılığıyla çokça aratılan konular arsında yerini aldı. Biz de konuyla alakalı bilgileri haberimizin detay kısmında bir araya getirdik.

SQUİD GAME ÖDÜLÜ 45.6 MİLYAR WON NE KADAR KAÇ TL?

Netflix’te seyircilerin ulaşımine sunulan Güney Kore yapımı gerilim-aksiyon dizisi olan Squid Game filmi 1 .sezonuyla büyük ses getirirken dizideki oyuncuların kazanmaya çalıştığı para miktarı seyirciler aracılığıyla çokça merak edilip araştırılıyor. Dizide verilen tutar olan 45.000.000.000 (45.6 milyar) Güney Kore Won’u 27 Eylül 2021 verilerine göre 337.789.534,91 Türk Lirası değerine denk düşmektedir.

Squid Game Ödülü 45.6 milyar Won ne kadar, kaç TL? Squid Game oyununda para nasıl artıyor?

SQUİD GAME OYUNUNDA PARA NASIL KAZANILIYOR?

İlk sezonu 9 bölümden bir araya gelen Squid Game dizisi popülerliğini gün geçtikçe kazanmaya sürdürmekte. “Kalamar Oyunu” manasına gelen dizi TOP10 listesinde başları çekerken dizide gerçekleşen oyunda nasıl para kazanıldığı aranılıyor. Oyunda para kazanmak isteyen oyuncunun bütün bölümleri geçerek en son oyun olan kalamar oyununda kazanması gerekmektedir. Her ölüm sonrası daha da git gide artan para miktarı oyuncuyu 45.6 milyar Won’a daha da yaklaştırırken çoğunluğun oyunu istememesi durumunda herkesin serbest kalması maddesi de dizideki heyecanı kızıştırmaktadır.

Squid Game Ödülü 45.6 milyar Won ne kadar, kaç TL? Squid Game oyununda para nasıl artıyor?

SQUİD GAME KONUSU

Başrollerde Lee Jung-jae (Chief of Staff) ve Park Hae-soo (Prison Playbook) ikilisinin olduğu Squid Game’in hikayesi; para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncunun, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları enteresan daveti kabul etmesiyle gelişen hadiseleri konu ediniyor.

Dizi işsiz güçsüz borç batağına düşmüş bireylerin 45.6 milyar won ödüllü bir oyuna girmelerini ve bu oyunda yaşananları anlatan dizide bu oyunu oluşturan insanlar bunu gizemli bir adada herkesten gizli yapıyor. Bunu gizli yapmalarında ki asıl neden ise oyunun normal bir oyun olmaması.

Her bir oyun çocuk oyunlarından oluşuyor, oyunda hayatta kalabilmek için ise oyunu başarı ile tamamlamak gerekiyor. Başarısız olanlar katledilip, cesetleri yakılıyor. Yüzlerce insanın katıldığı bu oyunu yalnızca 1 kişi kazanacak, yalnızca 1 kişi hayatta kalacak.

Başa dön tuşu