Kripto Haberleri

Tahvil Kralı Şoke Etti: Bitcoin Bu Seviyelere Düşebilir!

Tahvil Kralı Şoke Etti: Bitcoin Bu Seviyelere Düşebilir!, kripto para takipçileri için Tahvil Kralı Şoke Etti: Bitcoin Bu Seviyelere Düşebilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Tahvil Kralı Şoke Etti: Bitcoin Bu Seviyelere Düşebilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Tahvil Kralı Şoke Etti: Bitcoin Bu Seviyelere Düşebilir!

Bitcoin, fiyatından saatler içinde 4.000 dolar silen düzeltmenin ardından 43.000 dolar bölgesinde konsolide oluyor. Yakın tarihli bir röportajda düşüşü değerlendiren DoubleLine Capital’in kurucusu Jeffrey Gundlach, Bitcoin (BTC) ile ilgili neden endişe duyulması gerektiğini paylaşımı yaptı. Analistin piyasa yorumlarını ve tahminlerini Kriptosite.com okuyucuları için bir araya getirdik.

Tahvil kralı, Bitcoin (BTC)’in 30.000 altına gerileyebileceğini düşünüyor

Gundlach, geçmişte Bitcoin hususunda iyimser olmasına rağmen, şimdi daha temkinli olduğunu dile getiriyor. BTC’nin artık spekülatörler için olduğunu düşünen analiste göre, ardından indirimli bir fiyattan BTC satın alınabilir. Gundlach, röportajın bir bölümünde kendi tecrübelerine dayanarak şu açıklamalarda bulundu:

Bir yıl önce Bitcoin hususunda çok pozitiftim. Sanırım, fiyatı 4.000 dolar kadardı. Boğa olduğumu düşündüm çünkü 4 kat artacağını öngördüm ve açık söylemek gerekirse, bundan çok daha yüksek arttı, 16 kat yahut bunun gibi bir şey arttı. Ama zirvelere sürdü ve 65.000 dolarla iki kat değerlendi. Ardından Kasım ayında ufak bir yeni zirve yaptı, Nisan civarında olan yerel zirvelerde tutunamadı. Bence bu asla iyiye işaret değil.

Bitcoin’in giderek istikrarsızlaştığını ve eski yerel zirvelerine tutunamadığına dikkat çeken Jeffrey Gundlach, düşüşün 30.000 dolar altına kadar derinleşebileceğini düşünüyor:

Bitcoin’in şu anda spekülatörler için olduğunu düşünüyorum. Sanırım Bitcoin satın almak için 45.000 dolarda bir fırsatınız olabilir, yani en yüksek düzeylerden hemen hemen 20.000 dolar. Belki de 25.000 dolardan satın alabilirsiniz.

Jeffrey Gundlach, NFT piyasasının temelsiz inşa edildiğini düşünüyor

Gundlach ardından, NFT piyasasına değiniyor ve NFT pazarlarının ne kadar bi hayli hızlı büyüdüğünden etkilenmesine rağmen, alanın onun için olmadığını dile getiriyor:

Birçok insan Bitcoin’e 1000 dolardan yatırım yaptı. Ve 60.000 dolara ulaşması biraz zaman aldı. NFT olayı değersizden neye dönüştü? 69 milyon dolar mı? 96 milyon dolar mı? Bu kesinlikle benim için değil. Bu, büyük dozlarda steroid kullanan momentum yatırımcıları için.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu