Kripto Haberleri

Tek Duyuruyla Bu 3 Altcoin Roketledi: 3 Haneli Zıpladılar!

Tek Duyuruyla Bu 3 Altcoin Roketledi: 3 Haneli Zıpladılar!, kripto para takipçileri için Tek Duyuruyla Bu 3 Altcoin Roketledi: 3 Haneli Zıpladılar! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Tek Duyuruyla Bu 3 Altcoin Roketledi: 3 Haneli Zıpladılar! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Tek Duyuruyla Bu 3 Altcoin Roketledi: 3 Haneli Zıpladılar!

Kripto para piyasası, Bitcoin’in 47.000-48.000 aralığında dolaşması sonrası yatay hareket etmeye başladı. Genel kripto para piyasasının değeri şu anda 2.15 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyeti yüzde 41 oranında. Lakin birkaç altcoin, kripto para piyasasındaki genel tutumun aksine kazançlar elde etmeyi başardı. En etkileyici performansı sergileyen üç altcoin CELO, FTM ve KP3R oldu. Bu coin’lerin yükselişinin ardında ise çeşitli duyurular ve gelişmeler etkili oldu. İşte detaylar

Popüler altcoin CELO, DeFi odaklı bir program başlattı

Son 2 günde yüzde 132’lik yükseliş ile en fazla kazanan coin, CELO oldu. Celo, küresel finansal katılımı artırmanın bir yolu olarak mobil cihaz kullanıcıları içinde kirpto benimsemesine odaklanan bir ağdır.

Açıklandı: Devler Bitcoin’den Çıkıp Bu 4 Altcoin’e Giriyor!

Kriptokoin.com olarak önceden de açıkladığimiz üzere CELO’nun fiyatındaki ani artış, Celo’nun Aave, SushiSwap, Curve, 0x ve PoolTogether dahil olmak üzere birden fazla ortakla birlikte yürüttüğü 100 milyon dolarlık “DeFi for the People” girişiminin başlamasından sonra geldi. Girişim, Celo Blockchain’i üzerine inşa edildi ve dünyanın 6 milyar cep telefonu kullanıcısı için finansal kapsayıcılığı yükseltmek için Blockchain ekosisteminin merkezi olmayan yapısından yararlanmayı amaçlamaktadır.

Fantom’ın likidite madenciliği programı dikkat çekti

Son 2 günde yüzde 100 ile en fazla git gide artan bir diğer coin olan Fantom (FTM), yavaş işlem hızları ve yüksek maliyetler dahil olmak üzere diğer ağların yüz yüze geldiğı ortak poblemleri çözmeye çalışmak için yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik mimarisini kullanan bir katman akıllı anlaşma platformudur. FTM’e olan ilgideki artış, varlıkları Fantom Blockchain’ine bağlayan ve ekosistemle etkileşime geçen geliştiriciler, protokoller ve ekipler için 30 Ağustos’ta 370 milyon FTM’lik teşvik programının duyurulmasının ardından geldi.

7 Altcoin Projesine Yönelik Kritik Tahminler:

Keep3rV1, protokol güncellemesinin ardından ralli yaptı

Keep3rV1, harici geliştirme operasyonlarına ihtiyaç duyan projelerin gerekli hizmetleri sağlayabilecek kişi yahut kuruluşlarla bağlantı kurmasına yardımcı olmak için dizayn edilmiş merkezi olmayan bir iş panosudur. Keep3rV1, son 3 günde yüzde 85’in üzerinde arttı. Opsiyon likidite madenciliği (olm), sabit forex ve v3 likidite teşviklerini içeren Keep3r güncellemesinin yayına girmesinın ardından proje için ivme artıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu