Kripto Haberleri

Tenis Yıldızı Dogecoin’i Büyük Övdü! Peki Para Akıttı Mı?

Tenis Yıldızı Dogecoin’i Büyük Övdü! Peki Para Akıttı Mı?, kripto para takipçileri için Tenis Yıldızı Dogecoin’i Büyük Övdü! Peki Para Akıttı Mı? ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Tenis Yıldızı Dogecoin’i Büyük Övdü! Peki Para Akıttı Mı? başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Tenis Yıldızı Dogecoin’i Büyük Övdü! Peki Para Akıttı Mı?

Dogecoin (DOGE) büyük isimler için bir mıknatıs olmaya sürdürmekte. Piyasaya yeni giriş yapanlar DOGE’yi bir uğrak yeri olarak görüyor. Bugün bu isimlere tenis yıldızı Naomi Osaka’da katılıyor.

Tenis yıldızı Naomi Osaka, Dogecoin (DOGE)’e ilgi duyuyor

Yakın tarihli bir Bloomberg röportajında, Japon tenis yıldızı Naomi Osaka, kripto para birimi endüstrisine olan yeni ilgisinin meme kripto para birimi Dogecoin aracılığıyla alevlendiğini açıkladı. Dört kez Grand Slam şampiyonu olan Naomi Osaka, Twitter’da Shiba Inu‘dan ilham alan kripto para ile ilgili çok şey okuduğunu dile getirdi:  

Biliyorum, internette her şey büyüyor. Dogecoin ile ilgili okuduğumu hatırlıyorum… Yeni ve enteresan bir şey ortaya çıkacak.

Dogecoin'in Kısa Tarihi: Bakın DOGE'de Sırada Ne Var!

Serena Williams’ı tarihin en yüksek ücretli kadın sporcusu olarak geride bıraktıktan sonra, Osaka kesinlikle meme kripto paralarına nakit ayırmayı göze alabilir. Kriptokoin.com olarak önceden açıkladığimiz üzere bu sene, bir kez daha Forbes’ta 60 milyon dolarlık bir rekor kırdı. 23 yaşındaki tenis yıldızı Naomi Osaka, menajeri ile kripto paralar ile ilgili konuştuğunu dile getiriyor. Geçen hafta Naomi Osaka, bir dizi diğer üst düzey sporcuya katılarak, kendi değiştirilemez token yani NFT koleksiyonunu da açıkladı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu