Gündem

Teşkilat Mete diziden ayrıldı mı? Teşkilat’ın Mete Başkan’ı Mesut Akusta neden yok?

Teşkilat Mete diziden ayrıldı mı? Teşkilat’ın Mete Başkan’ı Mesut Akusta neden yok?, gündemdeki haberler bölümümüzde Teşkilat Mete diziden ayrıldı mı? Teşkilat’ın Mete Başkan’ı Mesut Akusta neden yok? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Teşkilat Mete diziden ayrıldı mı? Teşkilat’ın Mete Başkan’ı Mesut Akusta neden yok? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Teşkilat Mete diziden ayrıldı mı? Teşkilat’ın Mete Başkan’ı Mesut Akusta neden yok?

TRT1’de yayına giren Teşkilat dizisinde Mete Başkan’ı canlandıran Mesut Akusta, bu akşam yeni sezonu başlayan yapımda yer almamasıyla merak konusu halini aldı. Teşkilat Mete diziden ayrıldı mı? Teşkilat’ın Mete Başkan’ı Mesut Akusta neden yok? sorularının yanıtı haberimizin detay kısmında…

TEŞKİLAT METE DİZİDEN AYRILDI MI? TEŞKİLAT’IN METE BAŞKAN’I MESUT AKUSTA NEDEN YOK?

TRT1’in en fazla izlenen dizilerinden Teşkilat, yeni sezon bölümleri başlıyor. Dizide yeni isimler dikkat çekerken ekibin başkanı Mete’nin yeni bölüm fragmanlarında olmaması dikkat çekti.

Hastalanarak tedavi altına alınan Mesut Akusta’nın eşi Şafak Özbir, ”Ameliyat sonrası yoğun bakım süreci, enfeksiyon, solunum, tansiyon, tekrar kanama riski derken tüm önüne geçeri aştık. Evimizdeyiz ve Mesut çok kısa bir dinlenme sürecinden sonra çalışmaya başlayabilecek ne mutlu ki…” ifadelerini kullanmıştı. Oyuncunun yeni sezonda da olması bekleniyor. Sağlığına kavuştuktan sonra evinde dinlenmeye çekilen Akusta, diziye ilerleyen bölümlerde dahil olacak.

Başa dön tuşu