Altcoin Haberleri

TOGG Gemlik tesisindeki çalışmalar devam ediyor

TOGG Gemlik tesisindeki çalışmalar devam etmekte , ekonomi haberleri bölümümüzde TOGG Gemlik tesisindeki çalışmalar devam etmekte başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. TOGG Gemlik tesisindeki çalışmalar devam etmekte  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

TOGG Gemlik tesisindeki çalışmalar devam etmekte

TOGG Gemlik tesisindeki çalışmalar devam ediyor

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) aracılığıyla üretilecek yerli otomobil, sahip olduğu üstün özellikler ile satışa çıkmak için artık gün sayıyor.

Bursa’nın Gemlik ilçesine kurulacak fabrikada çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, TOGG Sosyal paylaşım platformu Twitter hesabı üzerinden yeni ayrıntılar paylaşılıyor.

ÇALIŞMALARDA SON DURUM

TOGG Sosyal paylaşım platformu Twitter hesabından paylaşılan videoda, tesisteki çalışmalar ile ilgili yeni bilgiler verildi ve TOGG Gemlik tesisimizdeki çalışmalar tüm hızıyla devam etmekte. Bizi izlemeye devam edin.” ifadeleri kullanıldı.

TOGG: Gemlik tesisimizdeki çalışmalar tüm hızıyla devam etmekte – VİDEO

togg gemlik

GELECEK YIL İLK MODEL BANTTAN İNECEK

TOGG Gemlik tesisinde üretim ve montaj hatlarının kurulması ile 2022 senesinde ilk seri otomobilin banttan indirilmesi hedefleniyor.

Gemlik tesisinde üretim kapasitesi yıllık 175 bin adede ulaştığında toplam 4 bin 300 insana istihdam sağlanacak.

Üretim başlangıcında yerlilik yüzde 51 olacak. 2025 senesinde yerlilik oranı yüzde 68’e kadar ulaşacak. 2030 yılına kadar ortak platformda elektrikli ve ilişkili 5 farklı model üretilecek.

togg gemlik

togg gemlik

togg gemlik

togg gemlik

togg gemlik

TOGG Gemlik tesisindeki çalışmalar devam etmekte #7

togg

togg gemlik

togg gemlik

togg

togg

 

togg

togg

togg

togg

togg

togg

togg

togg

Başa dön tuşu