Gündem

! Trabzonspor’da Abdülkadir Parmak ile yollar ayrıldı!

Son dakika! Trabzonspor’da Abdülkadir Parmak ile yollar ayrıldı!, gündemdeki haberler bölümümüzde Son dakika! Trabzonspor’da Abdülkadir Parmak ile yollar ayrıldı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Son dakika! Trabzonspor’da Abdülkadir Parmak ile yollar ayrıldı! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Son dakika! Trabzonspor’da Abdülkadir Parmak ile yollar ayrıldı!

Son dakika haberi… Trabzonspor’da bu sezon forma şansı bulamayan ve devre arası yapılan transferlerin de ardından kadro planlamasında yer almayan Abdülkadir Parmak ile yollar ayrıldı. Tecrübeli futbol, sosyal platform hesabından yaptığı açıklama ile takıma veda etti. Trabzonspor’un altyapısından yetişen Parmak, yaşanan bu kısa ayrılığın ardından takıma daha kuvvetli bir biçimde döneceğini kelimelerine ekledi.

Son dakika! Trabzonspor'da Abdülkadir Parmak ile yollar ayrıldı!

Abdülkadir Parmak, sosyal platform hesabından yaptığı bilgilendirmede, “

“Sayın Hocam Abdullah Avcı ile almış olduğumuz ortak karar çerçevesinde, sezon sonuna kadar 61 numaralı formamdan ayrılıyorum.

Şampiyonluk yarışında kulübüme ve takım dostlarıma gönülden başarılar dilerim.

Bu kısa ayrılık ardından çok daha kuvvetli ve kulübüme çok daha faydalı olacak biçimde geri döneceğim.” ifadelerine yer verdi.

Birçok takım ile görüşmelerini sürdüren Abdülkadir Parmak’ın sezon sonuna kadar başka bir takıma kiralanacağı ifade ediliyor. 27 yaşındaki futbolcuyla Giresunspor ve Adana Demirspor’un yakında zamandan ilgilendiği ifade ediliyor.

Son dakika! Trabzonspor'da Abdülkadir Parmak ile yollar ayrıldı!

Başa dön tuşu