Gündem

Trabzonspor’da Yusuf Yazıcı sesleri! Ağabeyi mesajı verdi!

Trabzonspor’da Yusuf Yazıcı sesleri! Ağabeyi mesajı verdi!, gündemdeki haberler bölümümüzde Trabzonspor’da Yusuf Yazıcı sesleri! Ağabeyi mesajı verdi! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Trabzonspor’da Yusuf Yazıcı sesleri! Ağabeyi mesajı verdi! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Trabzonspor’da Yusuf Yazıcı sesleri! Ağabeyi mesajı verdi!

Trabzonspor’un altyapısından yetişen ve bordo mavili formayla A takıma çıktıktan sonra gösterdiği performansla takımın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran Yusuf Yazıcı, ardından 17 milyon Euro bonservis bedeliyle Fransız ekibi Lille’e transfer olmuştu. Yıldız futbolcu son haftalarda istediği süreyi alamadığı Lille’den ayrılmayı düşünürken Trabzonspor taraftarı da eski oyuncusunu takıma çağırmaya başladı.

TARAFTAR ÇAĞRIDA BULUNDU

Sosyal medya aracından yıldız futbolcuyu takıma çağıran taraftarlar paylaşımlarda bulundu. Yusuf Yazıcı’nın ağabeyi Cihan Yazıcı’nın bir paylaşımı beğenmesi ile gündeme geldi. Taraftarlar bu hareketi Yusuf Yazıcı’nın da Trabzonspor’a dönmek istediği yönünde yorumlayarak yönetime harekete geçmesi için çağrıda bulundu. 

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı sesleri! Ağabeyi mesajı verdi!

“YUVANA DÖN KAPTAN”

Yusuf Yazıcı’nın ağabeyi Cihan Yazıcı’nın beğendiği paylaşımda “Hayallerinin en büyüğü kalbinde duruyor. O da gönül verdiğin bordo-mavi forma ile şampiyonluk hayali. Yarım kalan hayalini tamamlamak için yuvana dön kaptan. Beraber yaşayalım sevinçlerin en özelini” denilerek Yusuf’a çağrıda bulunuluyor.

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı sesleri! Ağabeyi mesajı verdi!

KİRALAMA TEKLİFİ DÜŞÜNÜLEBİLİR

Oyuncunun transfermarkt verilerine göre güncel piyasa değeri 20 milyon Euro civarında yer alıyor. Fransız ekibiyle 2024 yılına kadar anlaşmasi devam eden Yusuf Yazıcı’nın takıma katılması için kiralama teklifinin uygun olabileceği düşünülüyor. Oyuncunun potansiyelinden dolayı satma düşüncesi olmayan Lille’in Yusuf’u tekrar eski takımına kiralayarak eski formuna kavuşmasına sıcak bakabileceği ifade ediliyor.

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı sesleri! Ağabeyi mesajı verdi!

Başa dön tuşu