Kripto Haberleri

Trader’lar Uyardı: Bitcoin Fiyatı Bu Diplere Kayabilir!

Trader’lar Uyardı: Bitcoin Fiyatı Bu Diplere Kayabilir!, kripto para takipçileri için Trader’lar Uyardı: Bitcoin Fiyatı Bu Diplere Kayabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Trader’lar Uyardı: Bitcoin Fiyatı Bu Diplere Kayabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Trader’lar Uyardı: Bitcoin Fiyatı Bu Diplere Kayabilir!

Bitcoin (BTC) yeni yıla güçsüz fiyat hareketleriyle devam ederken, 7 Ocak’ta likiditeyi yeni dip düzeylerinde yakaladı. Son tahminlerini Twitter’dan paylaşan Crypto Ed, BTC’nin Eylül düzeylerini ihlal ettikten sonra düşüşü derinleştirebileceğini dile getiriyor. İşte ayrıntılar…

Crypto Ed: Bitcoin fiyatı 42.400 doların üzerinde kapanmalı

TradingView’den elde edilen veriler, BTC/USD’nin bir gecede Eylül ayından bu yana en düşük düzeylerine eriştiğini ve Bitstamp’ta 40.938 dolara gerilediğini gösterdi. Parite ilk etapta 42.000 dolardan sıçradı, fakat ardından düşüşünü yenileyerek Aralık’taki tasfiye kademesinde görülen tabanı aştı. Analistlerin içindeki tartışma, Eylül ayının en düşük 30.000 dolar düzeysinin altında bir çöküş de dahil olmak üzere hedeflerle birlikte benzer bir olayın meydana gelmesine odaklıyor. Twitter’dan Crypto Ed, son tahminlerinin bir parçası olarak, “Eylül ayının en düşük düzeylerinin altında bir tasfiye fitili ile daha da düşebilir” diye uyardı.

Analistler, karşı rüzgarların Bitcoin hash oranının tahmini %18’ine ev sahipliği yapan Kazakistan’daki olaylardan geldiğini öne sürdüler. Bu hafta ülke çapındaki toplu internet kesintilerinin ardından, hash rate tahminleri, önceden ATH düzeysi olan 192 EH/sn’den saniyede hemen hemen 20 exahash (EH/s) düşüş göstermeye başladı ve bu, geçen seneki Çinli madenci göçünü çağrıştırdı. Bunların dışında, Kriptosite.com olarak aktardığımız üzere eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, altcoin piyasasından %90’lük çöküş beklediğini paylaşımı yaptı. Hayes son blog yazısında, Fed kararlarının kripto para piyasasını nasıl etkileyebileceğinden bahsediyor:

Büyük sayılar yasası göz önüne alındığında, varlık alımlarında önceki eğilimin basit bir biçimde yeniden başlatılması, para arzının büyümesinin aniden ve keskin bir biçimde hızlanmasına neden olmaz. Bu nedenle, riskli varlıklar – kripto dahil – sevinirken, en iyi durum bu varlıktır. Bu gerçekleşse bile, kripto piyasalarının artmasınin tek yolu, Fed’in halka açık bir biçimde muslukları açması ve ardından fiat’ın kriptoya akmasıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu