Kripto Haberleri

Trader’ların Gözü Litecoin’de! Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz!

Trader’ların Gözü Litecoin’de! Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz!, kripto para takipçileri için Trader’ların Gözü Litecoin’de! Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Trader’ların Gözü Litecoin’de! Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Trader’ların Gözü Litecoin’de! Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz!

Analistlere göre Litecoin mevcut trendinden sonra daha fazla kazancı hedefleyebilir. Fiyat büyük bir direnci atlatmasına rağmen daha fazla yükselmeden önce başka bir engelle karşılaşıyor. 300 dolar bariyeri, Litecoin’in hemen hemen altı aydır altında işlem gördüğü ve ilk defa destek olarak kullanabileceği mühim bir bölge. Peter Brandt’e göre aşılması durumunda bu düzeylere gidiyoruz…

Litecoin yeni yükseliş trendine hazırlanıyor

Piyasa değerine göre on dördüncü en büyük kripto para birimi, son birkaç gündür yükseliş trendindeydi ve piyasa değerinde hemen hemen 100 puan kazandı. 40 yıllık ticaret ustası Peter Brandt’de Litecoin’in daha yeni başladığını dile getiriyor. Analiste göre 13 Eylül’ün en yüksek düzeysi olan 238 doların kırılmasıyla, yeni bir yükseliş trendine başlayabiliriz. Brandt, daha fazla satın alma baskısının, LTC’nin 2021’deki en yüksek düzeysi olan 413 doları yeniden test etmesini görebileceğini savunuyor.

Analist: Bu Seviye Aşılırsa Litecoin Yatırımcıları Hazırlıklı Olmalı!

Kriptosite.com analizlerini paylaşımı yaptığımız Peter Brandt, daha mühimsi, Litecoin için 1.000 dolarlık bir hedefin “bi hayli ulaşılabilir” olduğunu doğruladı. LTC’nin haftalık grafikte yükseliş trendini genişleten bir yükseliş sinyali olarak kabul gören bir fincan ve kulp oluşturabileceğini belirtiyor. Ayrıca, ATH düzeysi olan 420 doların kırılmasının ardından fiyat aralıkların hemen hemen %1.800 artarak 8.000 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor.  

Böyle bir yükseliş hedefi, kupanın dibi ile formasyonun kırılma düzeysi içindeki mesafenin ölçülmesi ve bu mesafenin kırılmadan yukarı doğru uzatılmasıyla belirlenir.

LTC kısa vade fiyat analizleri

Kısa vade için 413 doların teknik olarak yeniden test edilmesi sıradaki hamle olabilir. IntoTheBlock’un IOMAP modeli, Litecoin’in önünde yalnızca bir engelle yüz yüze olduğunu gösteriyor. Kabaca 42.600 adres önceden 311 ile 320 dolar içinde 240.000’den fazla LTC satın almıştı. Kritik kabul gören bu arz engelinin aşılması yükseliş trendini yavaşlatabilir. Yine de, bu direnç duvarının üzerinde belirleyici bir kapanış, Brandt’ın işaret ettiği gibi olabileceken 413 dolara doğru bir yükselişle sonuçlanabilir. En son, yükseliş görüntüsün geçerli olması için Litecoin’in 240 doların üzerinde tutması gerektiğini belirtmekte yarar var. Bu fiyat düzeysindeki herhangi bir zayıflık belirtisi, yatırımcıları zarardan kaçınmak için satış yapmaya teşvik edebilir. İşlem geçmişine dayanarak, LTC’yi 240 doların altına iten satış baskısındaki bir artış, 200 dolar yahut daha düşük bir düzeltmeye dönüşebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu