Kripto Haberleri

Türk Otomobil Firması, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Türk Otomobil Firması, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!, kripto para takipçileri için Türk Otomobil Firması, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Türk Otomobil Firması, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Türk Otomobil Firması, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Geçen günlerde Consumer Electronics Show’a (CES) katılan Türkiye’nin yerli otomobili TOGG, popüler altcoin AVAX’ın arkasındaki Avalanche’a bağlı Ava Labs ile ortaklık kurdu. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

TOGG, altcoin şifrketi ile ortaklık kurdu

Yakın gelecekte duyurulan TOGG ve Avalanche ortaklığı, Türkiye’deki kripto para alanını heyecanlandırdı. 5-6 Ocak’ta Las Vegas’ta gerçekleşen en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2022’de açıklanan bu ortaklık ile TOGG, Blockchain dünyasına adım atacak. TOGG ve Ava Labs, akıllı anlaşmaler ile güvenli ve bi hayli hızlı mobilite hizmetleri daha da ilerletmeye odaklanarak stratejik ortaklığı kurdu.

Ortaklık, Intermodal isimli bir sistemin önünü açacak. Bu model ile faaliyete geçecek olan Togg Navigasyon sistemi ile kullanıcılara daha kapsamlı bir rota sunulacağı ifade ediliyor. Ayrıca kullanıcıların Togg cihazları şarj olurken çeşitli ürünleri tüketmesi ve hizmetler alması neticesinde söz konusu Blockchain teknolojisinin devreye girmesiyle işlemler daha bi hayli hızlı bir hale gelecek. Ava Labs’in CEO’su Emin Gün Sirer, “Avalanche’ın Togg’un vizyonunu gerçekleştirmesine destek olmaktan mutluluk duyduklarını” dile getirdi.

Ava Labs, merkezi olmayan uygulamalar ve kurumsal Blockchain sevkiyatları için yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir Blockchain platformu olan Avalanche’da merkezi olmayan finans uygulamalarını başlatmayı kolay bir hale getirir. İnsanları açık, basit ve demokratik bir finans interneti oluşturmaya teşvik eder. Ava Labs, Cornell bilgisayar bilimcileri aracılığıyla kuruldu. Şirket, Balaji Srinivasan ve Naval Ravikant’ın melek yatırımlarıyla Andreessen Horowitz, Initialized Capital ve Polychain Capital’den fon aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu