Kripto Haberleri

Türkiye’deki Aile Katliamının Arkasından Kripto Para Çıktı!

Türkiye’deki Aile Katliamının Arkasından Kripto Para Çıktı!, kripto para takipçileri için Türkiye’deki Aile Katliamının Arkasından Kripto Para Çıktı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Türkiye’deki Aile Katliamının Arkasından Kripto Para Çıktı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Türkiye’deki Aile Katliamının Arkasından Kripto Para Çıktı!

Geçen günlerde, Adana’da kripto para kaynaklı olduğu bildirilen bir cinayet gerçekleşti.  Kripto paralara yatırım yapması neticesinde hemen hemen 450 bin lira kaybeden bir birinin cinnet geçirip eşini vurduğu yaşandı. Kendisi de intihar girişiminde bulundu. Kriptosite.com olarak olayın detaylarını aktarıyoruz…

Kripto para cinneti geçirdi, eşini vurdu: İşte olayın detayları

Geçen gün Adana’da üzücü bir olay yaşandı. Adana’nın Seyhan ilçesi Yeşilyurt mahallesinde yaşayan ve dolmuş şoförlüğü yapan 28 yaşındaki Yunus Emre Uyaner, sabah saatleri civarında, 28 yaşındaki eşi Melike Yağmur Uyaner’e silahla ateş etti. Ardından eve gelen baba Hakan Uyaner, oğlunun elindeki silahı almaya çalışırken oğlu, onu da tehdit etti. Babasına, “seni de vururum” ifadelerini kullandığı altı çizildi. Bunun ardından tabancayı başına dayayıp tetiği çekti. Bunun ardından, failin babası Hakan Uyaner, polisi aradı ve sağlık personelleri ile yetkililer olay yerine ulaştı.

Ünlü Yönetici, 5 Kripto Hissesi Belirledi: Canavarca Yükselecekler!

Hastanede tedaviye alınan Melike Yağmur Uyaner yaşamını kaybederken Yunus Emre Uyaner’in nasıl tedavi edileceği sürdürmekte.  Yunus Emre Uyaner’in, hemen hemen 2 ay önce kripto para ticareti yapmaya başladığı ve bir kripto para borsasında 450 bin lira kaybetmesi sebebiyle bunalıma girdiği yaşandı. Ayrıca failin psikolojik tedavi gördüğü altı çizildi. Uyaner’in Eşini önceden ölümle tehdit ettiği iddia edildi. Çiftin, iki ay önce ikiz bebek sahibi olduğu ve olay sırasında 3 çocuklarının da evde olduğu yaşandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu