Kripto Haberleri

Türkiye’den Manzaralar: Gelin ve Damada 15 Bin Adet Kripto Para!

Türkiye’den Manzaralar: Gelin ve Damada 15 Bin Adet Kripto Para!, kripto para takipçileri için Türkiye’den Manzaralar: Gelin ve Damada 15 Bin Adet Kripto Para! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Türkiye’den Manzaralar: Gelin ve Damada 15 Bin Adet Kripto Para! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Türkiye’den Manzaralar: Gelin ve Damada 15 Bin Adet Kripto Para!

Geçen günlerde, Karabük’te enteresan bir olay yaşandı. Dünya evine giren Mehmet ve Vildan Özköse çiftine, düğünde kripto para takıldı. Türkiye’deki kripto çılgınlığının gün geçtikçe çoğalmasıylabu tarz haberler bi hayli fazla duyulmaya başlandı. İşte detaylar…

Karabük’te dünya evine giren çifte 3 bin liralık kripto para takıldı: İşte enteresan olayın detayları

Karabük’te gerçekleşen düğünün takı merasiminde, aile yakını Yunus Emre Yamanol, geline ve damada 15.000 adet kripto para taktı. Bu kriptoların toplam değerinin 3 bin lira olduğu bildirildi. Takı merasimini sunan kişi, kripto takılmasına atıfta bulunarak “ilk defa böyle bir merasim” gördüğünü dile getirdi. 3 bin lira değerindeki takının ardından gelin ve damat, kameralara poz verdi.

Ülkemizde böyle bir olay, önceden de yaşanmıştı. Kriptosite.com olarak da açıkladığimiz üzere, Haziran ayının sonlarında Hatay’ın İskenderun beldesinde gerçekleşen bir düğünün takı merasiminde, gelin ve damada 3.000 dolarlık kripto para takılmıştı. Geçen ayın sonlarında ise kripto alanında çalışmalar yapan Avukat Sima Baktaş’ın düğününde kendisine NFT olarak altın takıldı.

2021’in başından bu yana gerek Türkiye’de, gerekse dünya çapında kripto paralara yönelik ilginin üst düzeylere çıktığını söylemek yanlış olmaz. Bu popülaritenin günlük hayata, düğünlere bile yansıdığını görmek bi hayli enteresan.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu